Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a szakítást?

Figyelt kérdés

A barátnőm, akit mindennél jobban szerettem, meg volt mindenünk elhagyott bármilyen indoklás nélkül. Én azt hittem tökéletes volt minden, egyetlen negatívum talán a szexben volt az én részemről (nekem ő volt az első, és nála tapasztaltam ki a dolgokat), de ezen is igyekeztem javítani. HA bármi veszekedés is volt, mindig békésen pillanatok alatt megbeszéltük. Sose korlátoztam le, nem féltékenykedtem, biztos voltam benne, hogy szeret és nem csalna meg. Anyagilag jól álltunk, volt rengeteg közös program, jól éreztük magunkat, de most vége lett. Teljes űr van bennem, próbálok ismerkedni új csajokkal, de egyik se tud megfogni, mint az exem. Az is bánt, hogy idő közben összejött egy tróger kocsmatöltelék jövő nélküli suttyóval. Állandóan rajta jár az eszem, a becenevek amiket tőle kaptam, az ölelése, a mosolya.... már 4 hónapja történt, és csak 10 hónapot voltunk együtt, de nem tudok sehogy se felejteni. Amikor velem volt, együtt sportoltunk, egészségesen élt, most viszont cigizik, rengeteget kocsmázik, akár azt is el tudnám képzelni, hogy drogozik.... rossz látni, hogy így tönkreteszi magát. A barátaimmal csak nagyon ritkán tudok találkozni, teljesen magányos vagyok, hétvégente is inkább bejárok túlórázni, pedig nem szorulok rá, de legalább lefoglal, addig se gondolok rá annyit. A szívembe zártam, és nem tudom elengedni. Aki már hasonlót átélt, hogy sikerült a dolgot feldolgozni?

22F



2018. nov. 2. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Azért 10 hónap nem annyira jelentős idő. Elhiszem, hogy hiányzik, és nehéz szembenézni a magánnyal, de ha ennyire kifordult magából, az is elképzelhető, hogy melletted nem lehetett igazán önmaga. Lehet, hogy pont a veled való kapcsolata korlátozta le, és azért szakított veled, hogy olyan életet élhessen, amilyet melletted nem tud. A leírásod alapján nem érdemes bánkódnod, hiszen ez a lány nem az, akibe te szerelmes voltál.
2018. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az elsővel, pont hasonló jellegű kapcsolatomnak lett nemrég vége, egyszerűen mások voltunk és ez egy idő után ez kijött. Kár ezen tényleg rágódni ennyi idő után. Lehet hogy azért rágódsz ennyit rajta mert sokat vagy egyedül. Tüntess el minden olyat ami rá emlékeztet, töröld mindenhonnan, ne is lásd hogy mit csinál, kivel van. Ezen csak így lehet túllépni. Első kapcsolat után elképzelhetetlen hogy szeress mást sose lesz olyan mint régen, hidd el hogy az lesz. Szerintem magaddal kéne először kicsit békére lelni, ne kösd ennyire valakihez a boldogságodat.
2018. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok mint te. De nálam ez 1 éve van, ismerkedtem kudarcok, akivel jó lett volna exem kerestem benne és elcsesztem...elengedni nem tudom még hogy lehet,kiabrandulni abból ami szent meggyőződésem,hogy az úgy van. Talán kapaszkodj a rossz tulajdonsagaiba ezzel taszítva magadtól, és amiket az előzőek írták.
2018. nov. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!