Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan dolgozzam fel a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel a szakítást, ha teljesen egyedül vagyok?

Figyelt kérdés

A párom volt a legjobb barátom, vele osztottam meg mindent, vele csináltam programokat, vele filmeztem, főztem, rajta kívül 1-2 barátom van csak, és őket is ritkán látom/beszélünk, plusz a családom sem itt lakik a közelben.

Borzasztó nagy fájdalmat érzek, mert egyszerűen nem működnek a dolgaink, mindig van valami problémánk egymással. :( Ő nem tudja még, hogy mi legyen, és én sem, de tulajdonképpen biztos a szakítás, és hogy nem beszélünk többé. Ő szeretné, ha barátok maradnánk, de én egyelőre nem tudom elképzelni. Azt hiszem, csak még több fájdalmat okozna a dolog.


Együtt laktunk, és ha külön albérletbe költözöm, még csak arra sem lesz lehetőségem, hogy társaságba járjak felejteni, mert nagyon zárkózott lány vagyok, nem is vágyom rá, de 1-2 emberrel szívesen elbeszélgetek, de nincs senki, akivel össze tudnék járni ilyen célból, max. nagyon ritkán.


Rettenetesen rosszul érzem most magamat, és nem tudom, hogy hogyan lehetne ez majd könnyebb. :(

A futás talán az egyetlen, amiben örömömet lelem jelenleg.


Valaki tud esetleg valami tanácsot?


22N


2018. ápr. 22. 16:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Őszintén?

Bármivel is próbálnád majd meg magadat lefoglalni, az első hetek, hónapok k**úrvára nagy szívás lesz.


De törekedned kell arra, hogy lefoglald magad valamivel kitöltsd azt a rengeteg idődet, ez szokványos sablon szöveg igen, de valamit találni kell a sok szabad órádra.

2018. ápr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 iamaveryniceguy ***** válasza:
Fuss. Sokat. Ilyenkor azt kell csinálni, amiben örömöd leled és ki tudsz kapcsolni. Idővel jobb lesz.
2018. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kell valaki tényleg akinek elmondhatsz mindent és aki megnyugtat, kicsit gondoskodik a lelkedről, aztán majd újra erőre kapsz. Velem is így volt csak én pasi vagyok. Konkrétan azt hittem belehalok :D De szerencsére ott voltak a haverok/barátok és újra életet leheltek belém, aztán később meg én segítettem nekik amikor ilyen helyzetbe kerültek.


Mindenképpen kell valaki aki legalább részben helyettesíti. Hogy lány vagy fiú azt most kb. lényegtelen, csak el kell terelni a figyelmedet róla és azt kell érezned, hogy rajta kívül is van akit érdekel mi van veled.

2018. ápr. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen magamnak való vagyok csak férfi, én mikor szakítottam akkor kerestem azon ismerőseim társaságát akik valamennyire szimpatikusak voltak, és tudtam hogy bizonyos hobbit űznek. Megkértem őket hogy segítsenek ebben a hobbiban, segítsenek elkezdeni stb... Azóta jó barátok vagyunk, és lassan kialakul egy fix társaság is(6-8 ember), akikkel mindenféle más programot is szervezünk.

Jó a futás egyébként! Én is a sportban leltem vígasztalást az elején. Kezdj el valamit ami nagyon érdekel, fektess bele 100% - ot, és mikor jönnek a sikerek, meglátod nagyon jól fogod érezni magad, és időközben túlleszel ezen a kapcsolaton. Tereld el a figyelmed most ez a lényeg.

2018. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. ápr. 22. 21:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Munkahelyen / iskolában sincs senki?
2018. ápr. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Jelenleg egyik sincsen. Az államvizsga előtt már nem keresek munkát, a szakmai gyakorlatom pedig a héten telik le, de ott sem nagyon voltak olyan emberek, akikkel jóban lettünk volna, csupa 30-40-es férfi.
2018. ápr. 23. 07:31
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam.

Rettegtem, hogy egyedül maradok és egyedül is maradtam. Nekem a hobbim az edzés és konkrétan csak ott kommunikáltam emberekkel szinte hónapokig meg a családdal plusz egyetlen barátnőmmel. Aztán könnyebb lett elkezdtem jól érezni magam.


És meg jelent az exem, hogy hozzuk helyre.

2018. ápr. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!