Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan engedjem el ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el ilyen előzmények után?

Figyelt kérdés
7 éve vagyunk együtt a feleségemmel, 2,5 hónapja házasodtunk össze. 1,5 hónappal az esküvőnk után egyszercsak benyögte, hogy külön akar költözni pár hónapra gondolkozni. Én köpni-nyelni nem tudtam. Számomra a mi kapcsolatunk elképesztően teljes és boldog volt. Ebbe nem mentem bele és egy elég nehéz, vitatkozós egy hét jött. Sajnos a család is belefolyt. Ez után kinyögte, hogy akkor elválik. Most látni sem akar, hallani sem akar rólam, mimimális és csak a szükséges szintre csökkentette a kommunikációt velem. Egyszerűen nem értem az egészet.

2018. nov. 5. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos minőségi kapcsolat lehetett, ha még azt se vetted észre, hogy baj van...
2018. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért az a nő se normalis aki 1.5 hónappal a házasságkötés után kezd el a kapcsolatukon gondolkodni... Írom nőként.
2018. nov. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A feleséged szokott gyakorizni? Csak mert a napokban feltett egy nő kérdést egy ilyen helyzetről. Valami olyasmit, hogy x éve együtt voltak, sose volt szerelmes, de most házasodtak és eszébe jutott, hogy emiatt elhagyja a férjét. Megpróbálom megkeresni valahogy.
2018. nov. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ismerek ilyet .Akkor van ez,amikor a nő fél kimondani szervezés közben hogy ezt mégse akarja talán.Kelletlenül belemegy,nem akarja visszamondani,de utána úgyis borul a bili.Jobban jártál volna ha adsz neki egy kis időt.
2018. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%

Igen a helyzet világos: amikor gondolkodási időt kér, vagy nem tudja megvalósítani önmagát, vagy úgy érzi hogy el van nyomva általad, vagy "tartsunk kis szünetet"

Ilyen esetben mindig másik pasi van a dologban. Nálam is így volt és néhány haveromnál is, és végül mindig kiderült hogy félrekurtak.


Nem nagy tragédia ez, az ember csak akkor hiszi annak amikor megtörténik vele.


Én is azt hittem itt a világvége, aztán szépen rájöttem hogy akkor kezdtem el igazán élni.


Javaslom hogy engedd el szépen, békében, felejtsd el és lépj tovább.

2018. nov. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő annyira ostoba, hogy azt hiszi, hogy az esküvő és a fehér ruha valami csodaszer, ami megjavítja az amúgy xar kapcsolatát. Azt hiszi, hogy attól jobb lesz, ha elveszik, és attól boldog lesz, hogy feleség lett.

Ennek érdekében eszébe sincs szólni, hogy mi bántja a kapcsolatban, mert kútba esik az álomesküvő, ha szakításra kerül sor.

Aztán esküvő után jön a pofáraesés, hogy semmi nem változott.


Másrészt ez egy elég fura jelenség, hogy sok férfi olyan szinten csak magával törődik, hogy semmi más nem érdekli, csak ami neki jó. Így lehet az, hogy a pasi boldog, a nő csak kínlódik ugyanabban a kapcsolatban. Ez ilyen: ha mindent a nő csinál otthon, akkor ő belefárad, de a férfi boldog. Ha a szexben önző, akkor is kielégül a férfi, de a nőnek nem jó. Ha mindig annak kell történnie, amit akar, az is csak neki jó. Szóval nem ártott volna odafigyelni, hogy boldoggá tedd azt, aki ott van melletted, még ha neked jár is egy kis kényelmetlenséggel, és akkor most nem tartanátok ott, hogy a csodavárás nem jött be, és válni akar.


Ahol ez megfogalmazódik és kimondásra kerül, ott elég nagy a baj. Lehet még húzni az időt és kínozni egymást, de a válást nem tudod elkerülni. Engedd el most. Pár hónap múlva is ugyanilyen nehéz lesz elválni.

2018. nov. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van esély rá, hogy bármilyen módon visszahódítsam? Ha nem is most 1-1,5 éven belül?
2018. nov. 6. 07:09
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előttinek nagyon igaza van! Bár a mi kapcsolatunk szuper jól indult, röviddel az esküvő előtt elkezdett romlani, azt hittem az esküvő miatt, de rossz maradt. Folyt. köv.
2018. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Folyt.: Önző lett a párom, nem mentünk sehová, a családja lett az első, én meg nem értettem, mi van. Csak én szeretem megjavítani a dolgokat, de most már rezeg a léc...
2018. nov. 6. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!