Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ugyanolyan sok időbe telhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugyanolyan sok időbe telhet elfelejteni egy olyan személyt, akivel nem volt párkapcsolat, mintha lett volna?

Figyelt kérdés

Nem jártunk, de közeli barátokká váltunk, én viszont a kezdetektől többet éreztem, és sokszor olyan volt, mintha ő sem csak barátként tekintett volna rám. Ez mindegy is már, 1 év után szakadt meg a kapcsolat köztünk, másfelé vitte az élet, de rendesen elbúcsúztunk egymástól. Ennek már másfél éve, de azóta nem éreztem senki iránt olyat, mint iránta. Nem arról van szó, hogy reménykednék vagy ilyesmi, a búcsúnk után kb 2 hónapig piszkosul éreztem magam, de az idő múlásával elfogadtam a helyzetet (és kész is lennék újra szerelmesnek lenni, ha úgy alakulna).

Ennek ellenére merült fel bennem most a kérdés - mivel mai napig előfordul, hogy szerepel az álmomban, néha pedig teljesen random helyzetekben a nap folyamán, ha csak egy pillanatra is, de eszembe jut -, hogy vajon egy ilyen jellegű helyzetben is telhet-e hosszú időbe a felejtés, mint egy szakítás esetében?

Nekem a logika azt diktálja, hogy egy szakítást nehezebb megélni illetve túllépni rajta, de most az én életem mégsem ezt tükrözi.



2018. nov. 13. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem felejteni kell megtanulni, hanem elengedi.


A csecsemőknél van egy olyan tulajdonság, hogy fogóreflex.Azt sem tudja elengedi amit el szeretne, meg kell tanulnia.

2018. nov. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Ha te tobbet ereztel iranta, mint baratsag, akkor igen, sot szerintem nem is fogos soha elfelejteni. Tapasztalat :)

Sok evvel ezelott talalkoztam valakivel, randira hivott, talalkoztunk, aztan sok idore elutazott. Ez ido alatt tartottuk a kapcsolatot, de mikor visszatert, megsem keresett- lett valakije. Keservesen szenvedtem sok ideig, mint egy szakitas utan. Megint eltelt sok ido, en belenyugodtam, de nem felejtettem el soha. Vege lett a kapcsolatanak, ismet egymasra talaltunk, sok szep egyutt toltott oraink, fergeteges ejszakaink voltak, megsem lettunk egy par sohasem. Mar ferjnel vagyok, o is hazas, neha megis eszembe jut :-) Poen, hogy kb ugyanakkor volt mindkettonk eskuvoje :-))

2018. nov. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Idővel megtanulsz együtt élni a veszteség okozta fájdalommal. Időközönként beléd mar, de már nem fog úgy fájni. Akkor van baj, ha betegesen ragaszkodsz a gondolathhoz, hogy nektek együtt kell lennetek mindenáron és emiatt ostoba cselekedetekhez folyamodsz.
2018. nov. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A szerelmen mindenképp nehéz túltenni magad.Ha kapcsolatban voltatok ha nem.Talán még nehezebb is,mert jön a kérdés:Mi lett volna ha?
2018. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!