Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Jóban lenni az exszel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jóban lenni az exszel?

Figyelt kérdés
Lehetséges-e az, hogy hosszabb távon is működőképes legyen az, hogy az exszemmel jóban maradjak? A szakítás oka az érzelmek elmúlása, azonban nem volt sem megcsalás, sem hazugság, sem más egyéb ok. A szakítás óta (2 hónap) folyamatosan beszélünk. Én tudok róla a legtöbbet és fordítva. Kölcsönösen tiszteljük egymást, és úgy gondolom, hogy egy ritka jó ember, ezért nem lenne érdemes elengedni az életemből. Érdemes vele jóban maradni? Tapasztalt már valaki hasonlót? Mi a véleményetek, ez hosszabb távon is kivitelezhető?
2018. nov. 17. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ha érzelmek nincsenek, tudjátok egymást csak barátnak tekinteni, igen lehetséges, ez csak rajtatok múlik.
2018. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hiszem hogy ez megmarad, vagy csak nagyon ritka esetekben.

Nálunk is hasonló volt a helyzet, aztán egyszerre már nem is beszélünk vagy csak olyan flegmán ír vissza mintha valami kutyaszarból gyúrtak volna.

Máskor meg csak simán offos, és felejtődik az ismeretség és korlátozódik 5-10 percekre.


Van rá esély de nem sok.

2018. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%

Én sem látom sok esélyét. Ha barátok tudnak maradni akkor már mindkettőben elmúltak az érzések.


Azonban a szakításoknál a legtöbb esetben csak az egyik fél zárja le a dolgot a másik felet pedig váratlanul éri a dolog, illetve még szereti a másikat.

2018. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2,5 hónap telt el a szakítás óta.

Bármit kertem, egyből jött nekem segíteni ( kellett az új helyemen szekrényt szerelni, szállításban segíteni), most is számíthatok ra, ezt anno megígérte.

Habár minden egyes szó fáj amit ír, kapcsolatunkról illetve a jelenlegi helyzetünkről egyáltalán nem esik egy szó sem. Nem tudom neki mi és hogy alakul, de ő sem tudja mi a helyzet velem. Talán jobb is, mert nem is vagyok büszke miket csináltam azóta.

Ennek ellenére meg mindig nagyon hiányzik. :(

Úgy gondolom, hogy nem lenne jobb hogyha teljesen kizárnám az életemből.

2018. nov. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, majdnem az összes volt párkapcsolatommal jóban vagyok, rendszeresen beszélünk. Ez lenne a normális.
2018. nov. 18. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!