Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek egy hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy hosszabb kapcsolat után ha a felek jóban maradnak minden negatív érzést félre téve akkor még lehet belőle újra párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Vagy jobb megszakítani minden kapcsolatot hogy így rájön mit veszít milyen nélkülünk ha teljesen megszakad minden kapcsolat ? kisgyerek is van, 4 év házasság. telefonon hetente többször beszélünk egymással. a férj jelenleg már mással él, de elmondása szerint szereti de annyira nem nagy a szerelem, amit mondjuk el is hiszek mert fél év alatt már a 3. csajba szerelmes. azt mondja nem akar bennünket sem elveszíteni és ha szakítanak adna egy új esélyt .
2017. júl. 18. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha te visszafogadod, miután kipróbálta a fél falut/várost...
2017. júl. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szakítanak, adna egy új esélyt... Legyen már egy hangyaf.sznyi tartàsod!
2017. júl. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha tényleg félre tudnak tenni minden negatív érzést, illetve az egykori szakítást kiváltó okokat, magatartásformákat, viselkedési mintákat sikerült elhagyni, akkor nem lehetetlen. Miért ne?

Sőt, ott van a közös gyerkőc, aki a legnagyobb "nyertese" lenne a dolognak.

Mert egy pótapa/pótanya soha nem lesz olyan mint az igazi.


Voltam/vagyok hasonló helyzetben, azzal a különbséggel, hogy szakításunk óta (másfél éve) nem volt egyikünknek sem újabb kapcsolat.

Mindketten sokat változtunk, működhetne is... de sajnos most más akadályok vannak.

De látom hogy akár működhetne is.

2017. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Visszafogadnám mert szeretem tudom hogy nem helyes amit csinál de sok férfi megteszi mások mint a nők és sajnos en is el kell ismernem szülés utáni depresszioba nagyon elhagytam magam és utalatos voltam ... és a fiam is szereti az apját egyet értek azzal hogy egyik szülő sem pótolható de nem csak a gyerek miatt szeretném ujra kezdeni de megérdemelné hogy az apja nevelje fel.
2017. júl. 18. 14:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Magyarul olyan, mintha kimenőt adtál volna neki, hogy mivel te depis voltál, nyugodtan k**éljen más nőket, merthát megérted, te úgysem voltál a topon - olvasatod szerint akkor jogos a csalás- ...aztán ha esetleg úgy alakul, hogy egyik nőnek sem fog kelleni hosszabb távra, te visszafogadod simán, hiszen szereted (meg a gyerek is)- gondolom azért ez nem annyira mérvadó, mint a te törhetetlen szerelmed...



Én nő vagyok, de azért a párod helyében még megkufiznám a fél várost és amikor már tényleg nincs új a nap alatt visszamennék hozzád, hiszen.. egy jó asszony mindent megbocsááájt :D


Nos, ha téged mindez nem zavar.. hát rajta.. sok boldogságot!

2017. júl. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!