Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Leírom, hogy volt a szakításun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírom, hogy volt a szakításunk. Mi róla a véleményetek?

Figyelt kérdés

Barátnőm, vagyis exbarátnőm, egész kapcsolatunk alatt mondogatta, hogy "ha majd szakítunk", meg hogy "a kövi barátnődnek majd", de közben meg bombabiztosnak hittem magunkat, hogy sosem megyünk szét. És ő se gondolta komolyan ezeket a szövegeket. Az elszakás, elvágyódás szeretete mindig is benne volt, meg ha viccből birkóztunk, és ugye mindig én nyertem, akkor is mindig mondta, hogy majd visszafizet mindent, mert jobban tud nekem ártani, a szívemen keresztül, mert hogy vajból van, ha róla van szó. De közben meg évekig voltunk együtt, annyira összeillettünk. Erre 2 hete szakított velem, meglepetésszerűen. És olyanokat mondott, hogy rettenetes volt a kapcsolatunk, hogy egyáltalán nem illettünk össze. Amikor mondtam, hogy ami szar, azt meg kell javítani, nem elhagyni, arra azt mondta, az utóbbi 1 évbe csak azon munkálkodott, hogy megújítsa a kapcsolatunkat, életben tartsa a lángot, de nem sikerült. Meg hogy ami szar, azt igenis el kell hagyni, nem kell bele további energiát, időt feccölni. Sőt, azt is közölte, hogy fogjam már föl, hogy őt a kapcsolatunk már nem érdekli, dehogy akarja megjavítani. Olyanokat is mondott, hogy teher volt, és most felszabadult. Rettenetes dolgokat, hogy velem nem tudott beszélgetni, hogy sosem működött köztünk a kémia, stb. Meg hogy az 1. barátja voltam, ezért tapasztalatlan volt, de soha többé nem várja meg, hogy idáig fajuljon a kapcsolat, előbb szakít. Nem is értettem, honnan jött mindez. Annyira jól voltunk együtt. Minden stimmelt.

A szilveszter mindig különleges volt, mióta vele vagyok, és alig hiszem el, hogy amikor átlépünk 2019-be, ő már nem lesz velem. Soha többé, innentől kezdve. Kérte, ne írjak neki, ne hívogassam, és ezt tiszteletben tartom, nem keresem. Egy idő múlva azért muszáj lesz találkoznunk, hogy a cuccainkat kicseréljük. És nincs 3. fél a képben, legalábbis elvileg, szerintem nincs, de persze 100%-ra semmit se lehet mondani.

Tele vagyok tőle kapott apróságokkal, és nen rudom, hogy fájna kevésbé, ha maradnak, vagy ha nem. Rajza be van kereteztetve, kulcstartója a táskámon, stb. Még azt sem bírom megtenni, hogy a fotókat töröljem. Bezzeg ő... 1 mp alatt tökéletesen mentesítette a facebookját a nyomaimtól, mobilján, laptopján cserélte a háttérképeket, stb., stb.

Persze most már jobb 1 kicsit, de első pár nap aludni sem tudtam, rettenetesen éreztem magam. Egyelőre nem tudom magam elképzelni másik lánnyal. Azt hiszem, valahogy mindig marad majd egy kis hely az exemnek a szívemben, mert őt nem olyan könnyű elfelejteni. Nagyon szép, és cuki lány.


2018. nov. 19. 07:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A barátnődnek igaza van.
2018. nov. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok mit mondani, kérdező. Elolvasva amit írtál olyan mintha két különböző kapcsolatról lenne szó. Az egyikben hülyéskedtek, bírkóztok és kis cuki ajándékokkal lep meg, a másikban meg egy nem működő lapos szar kapcsolat. Most vagy te nem vetted észre a hibákat vagy ő unta meg és szeretne szingli lenni, majd más fiúkat megsimerni stb. Ezt innen mi nem tudjuk megmondani de bárhogy is legyen abban igaza van, hogy valami nem működött és nem illettetek össze. Ha te semmit nem vettél észre akkor ő végig megjátszotta magát (ami első kapcsolatban előforful) az ő agya meg addig folyamatosan járt, hogy hogy lehetnének a dolgok amit nem osztott meg veled ezért két külön síkon mozogtatok. Ha kommunikált volna, hogy probléma van akkor tudtad volna. Az én első kapcsolatom is kommunikáció hiánya miatt ment tönkre mert volt egy nagy probléma amit én láttam/éreztem, ő meg nem. És én csak szakításkor hoztam fel, mint indok közben mindenkivel beszéltem róla és gondolkodtam rajta, neki csak információ morzsákat adtam mert milyen az már, hogy valaki nem tud a gondolataidban olvasni?
2018. nov. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezer jel volt, amit nem vett észre a kérdező, a barátnője pedig belefáradt. Itt a vége.
2018. nov. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Máskor figyelj jobban oda a barátnődre és beszélgess vele többet és figyelj az érzéseire, finom jelzéseire.
2018. nov. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát apám, a te hibád, hogy "bombabiztosnak" hittél egy olyan kapcsolatot, ahol a csaj folyamatosan a jövőbeli szakításotokról meg a következő barátnődről hablatyolt (ja, nem gondolta komolyan... pedig látod, mégis!). Alapból valami gond van egy olyan ember fejében, aki folyamatosan arra emlékezteti a "szerelmét", hogy mennyire meg fogja majd sebezni, meg hogy meg fogod szívni miatta.

Úgyhogy nálatok már nem arról volt szó, hogy valami elromlott, ami javítható, hanem belülről rohadt szét az egész kapcsolat. Kb. egy kiskutya voltál, aki folyton pitizett neki.

"Annyira jól voltunk együtt. Minden stimmelt." - ezek után még képes vagy így jellemezni ezt a kapcsolatnak hazudott foshalmazt?

2018. nov. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-tel 100%-ban egyetértek!


Túl naív és optimista vagy. A lány végig egyértelmű volt, igazából előre mentette a saját lelkiismeretét. Te meg gndolom, próbáltad gyógyítani a beteg lelkét. Ezt már én is megszívtam. Szóval nem vagy egyedül. Felejtsd el, ennek vége.

2018. nov. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!