Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van barátom, de csak látszat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátom, de csak látszat hogy boldog vagyok mellette. Hogyan szakítsak vele? Lent leírom, hogy nézett ki az első szakításunk. Mert volt már olyan.

Figyelt kérdés
már három hónapja teszek úgy mintha szeretném, pedig ez nem így van.. egyszer azért mert voltak olyan problémáink amiken azóta sem tettem túl magam. ezért is szakítottunk egyszer, de miután egész nyáron zaklatott, telefonon, facebookon, ott ahol lakom úgy döntöttem adok neki egy esélyt. de nem bírom újra szeretni mint régen. egy másik illetőn jár a fejem, még szex közben is. amit nyáron művelt velem viszont nem akarom mégegyszer végigcsinálni. mit tegyek??

2013. dec. 5. 19:38
 1/2 anonim ***** válasza:
hogy hogy hogy??? X Y, már nem akarok veled lenni. Ennyi. Mondd el neki azt, amit nekünk, hogy min mentél keresztül, hogy megváltoztak az érzéseid, és úgy gondolod, hogy ez már menthetetlen...
2013. dec. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kifelejtettem irományomból hogy már lehordtam párszor, úgy beszéltem vele ahogy még senkivel életemben, elmondtam neki hogy elegem van és azt is hogy nem szeretem, de ő ezeket úgy fogta fel hogy csak hisztiből mondtam.
2013. dec. 5. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!