Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakításunk után barátság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakításunk után barátság, szórakozás, sex lehetséges? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval az van hogy ismerkedésünk után nagyon soká több mint fél évet folyamatosan egésznapokat beszéltem ezzel a lánnyal hol skype, chat, élőben, bejöttünk egymásnak totálisan.. ő már első hónapban belém szeretett, én csak barátnak tarottam jó ideig aztán mindig kicsit többet kezdtem érezni s úgy 5 hónap mulva kezdett el érdekelni többet foglalkoztam vele, s egyszer kihivtam nem igy terveztem de nembirtam tovabb énse és lekaptam :D, onnantól kezdve többet taliztunk és járás lett.. de asszem nagyon nagyvolt a vonzalom és túlságosan elsiettük, onantol h jartunk felvittem minden alkalommal a szobámba és csak olyan dolgokat csináltunk fokozatosan mindig egyre merészebbeket töb mint 1 holnapig :D.. ott még izzott nagyon köztünk a szerelem vagy milett volna :D.. azt tudnikell h ő kissebb és a szülei miatt nehezvolt a talikat összehozni parszor kesob vittem haza és kaptunk egy olyan tilalmat hogy csak náluk talizhattunk aztis nagy ritkán és ott nem lehetett semmi.. s én ezt kezdtem únni egyre halványodott köztünk az érzés mivel hetente 1x láttam még néha anyiszor sem csak irtunk beszéltünk s ez már nemvolt elég.. s kezdtem türelmetlen lenni mindig felhoztam a sextémát s ez taszitotta mégjobban.. aztán egy elég csúnya mondatot bevágtam..ő úgy vette fel h nekem csak arra kell és onantól fogva minden máslett hogy őt nagyon megbantotta na mind1 lenyegtelen.. De eljutottunk oda hogy szakitottunk még annyi hogy mindig nagyon jól kijöttünk s igy utánna is beszéltem vele és nemvolt semmi gátlás ugyan úgy hülyültünk mint ezekelőtt s mondta h őt ugyan ugy erdeklem meg beszélhetnénk ezek utánis.. S az érdekelne igazából hogy van e arra esély hogy akkor most már csak így mint barátság esetleg extrákkal működhetne köztünk ? mert sexuálisan mindig nagy volt a vonzalom egymás felé.. ha nemis rögtön de legalább egynlőre beszéljek vele tartsam vele a kapcsolatot.. Érdemes egyáltalán ?

2016. márc. 14. 07:40
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Jezusom haver, hany évesek vagytok?
2016. márc. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én 20 ő 17.. az annyjaék szigorúak ezért mondtam..
2016. márc. 14. 08:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Miaz hogy az anyjáék szigorúak??? Na ná... 17 éves. Tanulnia kell,meg max együtt jártok,de nem a szex. Nem vagyok prűd de borzasztó hogy nektek csak ez a fontos. Bár ahogy kivettem az írásodból a lánynak nem. De neked igen. Megijedt és ez természetes. Oké,csók,stb,izzot a levegő,de ő is tudta érezte hogy ez korai. Azért mert tiltják talizhatna veled titokban de van esze,és nem teszi. Ha nem vagy belátó keress mást. Nem minden lánynak a szex a fontos ebben a korban. Védekezés is fontos. Ha csak annyi egy ft osom lenne ahányszor én azt hallottam hogy a pasik nem szeretik az óvszert,gazdag lennék. Minden lánytól ezt hallom,hogy a pasik ezt mondták,hogy ez baj???? Igen,baj. Lehet te is bedobtad ezt neki? Mert helytelenül írsz,össze vissza fogalmazol nehéz elmenni rajta. Nem is írtad le nagyon a lényeget. De ha megsértődött azon hogy csak szexre kell neked jól tette. Gondolkozz el.
2016. márc. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azért mert siettem aki akarja megérti.. és olvasd át még 1x a kérdést nem is arra metem h bevezesselek titeket az egész kapcsba csak h kb mi volt a szakitas oka..mert ez azért bonyolultabb és pontosan tudom és megértem mér lett vége..volt már köztünk minden különben csak ahogy tiltás volt nemtudtunk úgy együt lenni és hiányzott a nemi életünk :D türelmetlenségemből meg kiábránditottam magamból pedig szerettem nagyon és még mostis de elrontottam..de aszt szeretném megtudni hogy ezekután a barátság.. és ha úgyvan kicsit több.. ilyen szórakozás féle működhetne-e ? mert úgy nem haragszik rám csak már kapcsolatba nemtud velem úgy lenni mert ez változtatott az érzésein..
2016. márc. 14. 15:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Aha. Szóval szereted, de csak baráti szexre kell neked. Várj, mindjárt megértem... Mindjárt!
2016. márc. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem az hogy csak arra kell.. de már más úgysem lehet mint barátság még ha az is lehet ilyen után, hidd el próbáltam újrakezdeni vele de ő már a kapcsolatot nem akarja velem.. csak annyi érdekelne végre ha megmondaná valaki hogy volt e már olyan tapasztalat hogy szakítás után működne e egy nagyon jó barátság.. esetleg több is egy kicsivel... nem szeretném végleg elengedni ennyi :D
2016. márc. 16. 14:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd ha egyszer valóban szerelmes leszel, rádöbbensz.
2016. márc. 17. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nos szakítás után egy nagyon jó barátság lehet. De több nem. Ez tapasztalat. Volt egy pasim. Nem ment a dolog együtt hiába volt jó a szex. Így barátok maradtunk extrákkal. De ez is csak egyszer kétszer ment. Mert neki is kellett egy társ és nekem is. Így elmaradt a szex,megtaláltuk a párunkat de nagyon jó barátok maradtunk. Szóval hagyd. Ha nem akar tőled semmit,mert kiábrándult akkor szexet se akarjon. Hosszú távon nem működne. Meg ahogy olvasom te többet akarsz?
2016. márc. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!