Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ti hogyan viselkednétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan viselkednétek? Normális hogy így érzek?

Figyelt kérdés

Exemmel nem vagyunk együtt már fél éve. Viszont kapcsolatban maradtunk és viszonylag jó barátok maradtunk. Úgy is érzem, hogy teljesen túltettem magam rajta, pedig tett több olyan dolgot is, amivel nagyon megbántott. Éljük az életünket, és sokszor adódik olyan helyzet, hogy az élet különböző területein olyan helyzetbe kerül, hogy nagy szüksége van a segítségemre és támogatásomra. Én meg még mindig meg akarom védeni minden rossztól, segíteni akarok vinni a terheit, ami szerintem már nem az én feladatom lenne. Mégis rengeteg időt és energiát áldozok.

Ti mit tennétek? Nem tudom cserben hagyni, mégsem viselkedhetünk úgy, mintha még együtt lennénk.


2018. nov. 20. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkel tanuljal nemet mondani
2018. nov. 20. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem cserben kell hagynod hanem simán törlés tiltás mindenhonnét.Most komolyan tiszta gáz amit csinálsz.Szóval nem téged szeret...de te takaicsd a szennyesüket??Csinálja az aki miatt elhagyott.Neked semmi közöd nincs hozzá...
2018. nov. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az elottem szoloknak. Ti nem joban maradtatok. Csak annyi tortent hogy o meg igy is ki akar hasznalni teged. Te meg hagyod magad.
2018. nov. 20. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!