Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért én érzek bűntudatot, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért én érzek bűntudatot, ha megteszem a lépést a szakítás felé?

Figyelt kérdés

Minden barátom, barátnőm azt mondja ezt már régen meg kellett volna tennem, mert nekem adnak igazat, még is a lelkem mélyén még azon gondolkodom jól cselekedtem-e? Elszúrtam-e? Megérdemelte-e valóban? Más is így érez, amikor meghozza a döntést? Természetes ilyenkor az agonizálás?

Egyelőre még nincs elküldve, csak egy jól beolvasós levélről van szó, aminek lehet kétféle végkifejlete. Vagy elgondolkodik rajta, vagy zárszónak értelmezi. Tudom, hogy benne van a pakliban a rosszabbik eset is, de úgy éreztem már mozdulni kell valamilyen irányba. Minden barátom ezt mondja, de én most még is bűntudatot érzek, pedig tudom, hogy jogos volt a levél.


2018. okt. 9. 15:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%
Mit tett veled a párod? Ha kell, megadjuk a löketet :)
2018. okt. 9. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Ok kéne h miért.. Ha meg csak az egyik fél akar egy kapcsolatért tenni az már kuka..
2018. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Ez leginkább félelem a jövőtől, a kiszámíthatatlanságtól, az egyedülléttől, a változásról... de minden ilyen esetben ez természetes. A lényeg, hogy ettől még tudj tisztán gondolkodni.
2018. okt. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%

Ez félelem, nem bűntudat. Azt szeretnéd, hogy elgondolkodjon a párod, de pesszimista vagy és "tudod", hogy ezen szétmentek majd, de te nem szakítani akarsz, hanem változást.

Azt tudd, hogy ha ez a levél egy ultimátum, akkor neked is ugyan úgy be kell tartanod neked is, különben te jársz pórul. Példa rá: volt egy jelenet, hogy egyik ember a másikat késsel fenyegette, majd akit fenyegettek, hót nyugodtan odalépett és miközben az arcát odahúzta a pengéhez és szépen elvette a másiktól a fegyvert, csak annyit mondott "ha késsel akarsz fenyegetni, akkor meg is vághatsz egy kicsit".

Szóval készülj fel.

32/f

2018. okt. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
78%

Nőként ne írj férfinek levelet. Teljesen másképpen működnek a pasik, mint mi nők, és csak még jobban kiszolgáltatod a fazonnak magad, még akkor is ha ki írod magadból az összes sérelmedet. Főleg egy ilyen helyzetben mint amiben vagy.


Nem szabad.

2018. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
Ez azért pöppet bonyolultabb SzDG... Amikor szereted a másikat, a szereteted egy fajta felelősség vállalás a másikért is. Lehet az embernek bármilyen rossz, boldogtalan, ráadásul ugye szereted is még, nem tudsz önző lenne teljesen, mert tudod, ha önző vagy, a másiknak fájdalmat okozol ill. egyszerűen ez a felelősség vállalás azt kérdezteti veled mindig, h mindent megtettél, mindent beletettél, ezt érdemli? Bonyolultabb ez azért, némi változástól való félelemnél...
2018. okt. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Ez amolyan szenvedélyes szexkapcsolat (volt). Nem jártunk, nem éltünk együtt, de megvoltak a kialakult szokásaink a találkozásban, csetelésben. Ezek az utóbbi időben elkezdtek ritkulni őmiatta, és megmertem kérdezni, hogy mondja el hányadán áll velem, mert nincs kedvem fölöslegesen várni és vágyakozni hogy mikor méltóztatik időt szánni rám. Erre azt kaptam a fejemhez, hogy elege van abból, hogy mindig ezzel csesztetem. Ezért írtam egy levelet, amiben kifejtettem részletesen a gondjaimat vele kapcsolatban.
2018. okt. 9. 15:48
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Normális vagy,ürítőkehely szintre süllyedsz aki nem szólhat.. Max az voltál neki,de megunta keresett némábbat.. Keress párkapcsolatot bár a mostani párkapcsolatban is csak ürítőkelyhek vagyunk..
2018. okt. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
90%

Ebben az esetben semmi szükség levélre, mert egy kicsit sem fogja érdekelni (az sem). Csak szakítsd meg vele a kapcsolatot és lépj tovább.

Hány évesek vagytok, hogy nem látod át? Ti csak szexeltetek, ő meg nyűgös lett, hogy többet akarsz.

2018. okt. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

7 Csak használt téged. Ebben az esetben TILOS írni..


Vond le a megfelelő konzekvenciát, és épülj fel a sebeidből amit az eset kapcsán szereztél, és tanulj belőle!

2018. okt. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!