Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Két hete szakítottunk. Vissza lehet még csinálni?

Nekem sajnos olyan a természetem, hogy hirtelenharagú vagyok és lobbanékony, és egy időben (pl. összeköltözés után) elég sokat veszekedtünk a párommal apróságokon (így utólag azt mondanám, hogy butaságokon). Neki ebből elege lett és akkor majdnem szakítottunk, de aztán végül mégis együtt maradtunk. Eltelt azóta már félév és most volt egy nagyobb veszekedésünk, ami szakításhoz vezetett, mondván hogy én nem tudok megváltozni. De ez nem igaz, sokat változtam mellette a kapcsolatunk alatt és tudom, hogy még ennél is tudnék megértőbb és türelmesebb lenni, viszont ő már nem hisz nekem és nem bízik ebben. Viszont még érzem rajta, hogy szeret. Már külön vagyunk, de szoktunk beszélni. Nem tudom, hogyan bizonytíhatnám be neki, hogy tényleg meg tudok változni ? Így, hogy már nem élünk együtt, nem vagyunk együtt, nem látom mi lenne ennek a módja.

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, újrakezdés, kibékülés, veszekedés

2018. nov. 21. 18:26  Privát üzenet  

A válaszok

Én nem vagyok a szakítás utáni újrakezdés híve, de:

Hívd meg egy kávéra és higgadtan, őszintén add neki elő azt, amit most itt leírtál.

Ennyi a recept.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont 2018. nov. 21. 18:45 Privát üzenet
Szerintem nem tudod meggyőzni úgysem. A hirtelenharagúság alaptermészet, amit el lehet nyomni addig, amíg neked is érdekedben áll, de ahogy visszaköltözne, és már nem aggódnál úgy az elvesztésén, már másként lenne. Úgy ki tudja meddig fognád vissza magad egy vitánál, és mikor robbanna. Ilyen kapcsolatból jobb időben kiszállni.

A válasz 92%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/9Időpont 2018. nov. 21. 18:47 Privát üzenet
Ha szeret tèged ès fontos voltál neki,akkor igen.Csak ne erőltess semmit.Adj neki időt,higgadj le te is.

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont 2018. nov. 21. 18:49 Privát üzenet

Az alaptulajdonságait egy ember képtelen megváltoztatni. Ilyen a hirtelenharagúság. Te egyszerűen ilyen vagy, meg lehet játszani ideig-óráig, hogy nem, de előbb vagy utóbb úgyis kibukik.

Szerintem inkább hagyd, és keress valakit, aki türelmesebb, és ezzel együtt fogad el.

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/9Időpont 2018. nov. 21. 18:54 Privát üzenet
igen, egy egyszerű ebéd vacsi kávé bőven elég, ha ő is szeretne beszélni akkor rá fog érni

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont 2018. nov. 21. 20:23 Privát üzenet
Én is akörül szakítottam az addigi párommal. Nehéz volt és végül inkább szerettem volna adni még egy esélyt, de már elfajultak a dolgok és be kellett látnom ,hogy aki ennyire elégedetlen velem annak nem adhatok többet magamból mert értelmetlen.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/9Időpont 2018. nov. 21. 23:41 Privát üzenet
Aki el akar menni,arra rá kell adni a kabátot. Aki pedig nagyon be akar jönni az ajtón, azt be kell engedni,mert különben bejön az ablakon.

A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont 2018. nov. 22. 11:01 Privát üzenet

Én pontosan ugyan ebben a cipőben vagyok. Ő szakított velem végleg tegnap este,visszahozta a cuccaimat is. Azóta 3-szor rám írt ,valami apróság miatt. Én sem tudom tévő legyek,de szerintem Ő sem. Talán az idő megoldja....

Azóta neked történt valami változás?

# 8/9Időpont 2018. dec. 18. 13:57 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

#8 kedves utolsó kommentelő! kitartást! :) mi 4 hét után kibékültünk. :) közben végig tartottuk a kapcsolatot, beszéltünk és találkoztunk is többször. aztán 1 hónap után arra jutottunk, hogy jobban hiányzunk egymásnak annál, minthogy ilyen könnyen feladjuk. :)

# 9/9Időpont 2018. dec. 19. 11:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Lassan fél éve szakítottunk a barátnőmmel egy elég hosszú kapcsolat után és az életem azóta romokban hever. Ilyenkor mi a fenét lehet csinálni?
Mit tudnék vele csinálni? Szakítottunk és nem hagy békén. Miért ilyenek a fiúk szakítás után? .14/L
A barátommal ma szakítottunk a távolság miatt. Én még mindig nagyon szeretem de nem tudom hogy ő érez-e még valamit írtántam. :/ Ti mit szoktatok csinálni szakítás után hogy...
Mit kéne csinálni ilyenko? Szakítottunk a barátommal lett másik barátnője, és megcsalta velem a jelenlegi barátnőjét. Elmondta neki, ő megbocsátot, a fiu ugyan uyg megcsalta...
. Van egy lány akibe teljesen szerelmes vagyok . Már 1x eggyütt voltunk aztán szakítottunk és nagyon szeretem még mindig . De neki már 2 napja van barátja és most tudtam meg...
Szakítottunk, de én nagyon szeretem. Valószínűleg nem tudok mit csinálni, ez már most se veled se nélküled. Mit csináljak?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!