Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Voltál már így exeddel? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már így exeddel? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve nem vagyunk együtt,ez alatt nagyon sok minden történt,neki voltak kapcsolatai is.Néha beszéltünk,vagyis tudtunk normálisan.Viszont ennyi idő elteltével is nagyon sokszor előfordul hogy olyan dolgokat vágunk egymás fejéhez,amin normális esetben már rég túl kellene lenni.Ő megsért,én visszaadom,és ez generálja az egészet.Ugyanolyan dühösek vagyunk mint elváláskor.Így én nem tudok kialakítani semmilyen kapcsolatot sem,sokszor az önbizalmamat a sárba tiporja.Egy darabig bírom hogy nem szólok vissza,nem írok,de úgy felidegesít,hogy muszáj reagálnom.
2018. nov. 22. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tiltsd le.

Hívás, üzenet.

2018. nov. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha sérteget, meg bánt az nem jó. Keress másikat.
2018. nov. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen voltam csak nem 1 évet dobtam ki az ablakon hanem sokat. Ebből normális kapcsolat nem lesz, hiszen az alap problémát sem birtátok megoldani, közbe jött egy pár másik ember így esélytelen. De én is voltam olyan hülye, hogy ezt játszottuk évekig. Kritizálta a jelenlegit azt hittem szeret és talán van esély a kibékülésre azért paradezik. Hát nem. Ahogy egyedül lettem persze magasról tett rám. Sok év kuka. Felnőtt fejjel ezt nem csinálnám újra, ezért van az, hogy az ex tabu. Aminek vége van annak vége van nálam, nem tartom a kapcsolatot velük. És így jó. Szerintem zárd le ne beszélj vele. Magadtól veszed el az időt. Ezt később sajnálni fogod.
2018. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#2 Mármint másik exet, akivel beszélhet? :D


Kérdező, egész egyszerűen folytatódik az, amit a kapcsolatotok alatt is csináltatok: Egymás idegeire mentek.


Nem kötelező ám az exeddel jó viszonyban lenned, én sem beszélek egyik exemmel sem. Nem azért, mert haragudnék rájuk, hanem mert ez egy lezárt fejezet az életemben, felesleges újra meg újra felnyitni.

2018. nov. 22. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

1. Exekkel nem maradunk barátok. Akkor se ha jó vége lett, akkor se ha rossz. Szerintem olyan meg amúgy sincs hogy valaminek jó vége legyen, mert ha valaki tényleg szerette a másikat, akkor hiába közös megegyezéssel lesz vége egy kapcsolatnak, a másiknak ugyan úgy fájni fog.


2. Főleg ha ténylegesen rosszul ér véget egy kapcsolat, és abban a kapcsolatban az egyik fél folyamatosan megsértette a másikat, kisebb nagyobb dolgokkal, az benne fog maradni az emberben.

Lehet, hogy nem arra gondol az ember, mert már nincs a másikkal, de ha találkoznak, akkor sokszor jön elő ugyan az a sérelem, mint amit akkor érzet, mikor vele volt. Pontosítok: ellenszenves számára a másik fél.


Engem 3 és fél év után keresett fel az ex barátnőm. Barátkozni akart. De annyira fáj a mai napig, hogy cserben hagyott, hogy mások jobbak voltak neki, hogy én nem akartam barátkozni vele és letiltottam.

Persze nem mondom hogy a viselkedésem normális, de az, hogy nem tartjuk a kapcsolatot exekkel, szerintem az kéne hogy legyen a normális döntés.

2018. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, zárd ki az életedből!! Ezt tapasztalatból mondom, okokat meg ne keresgélj, teljesen felesleges.
2018. nov. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azok a sèrelmek akkor is fájtak,ès most is bennetek èlnek tüskekènt.Nem kène ezt erőltetni.
2018. nov. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tiltás-törlés. Nem lesz jobb.
2018. nov. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!