Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Milyen típus vagy, általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típus vagy, általában szakítás után is folytatod azokat a szabadidős tevékenységeket, amiket közösen csináltatok az exeddel, vagy hátat fordítasz ezeknek a hobbiknak, ha a kapcsolatnak vége?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 24. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Külön hobbink nem volt olyanokat csináltam velük amiket előtte egyedül is űztem. De pl ugyanúgy járok abba az étterembe ahol az egyik exemmel gyakran vacsoráztunk. Lezártam magamban annyira a dolgokat hogy nem azon töprengek hogy régen X-el is ide jártunk vagy hogy Y-al is mindig ezt a sorozatot néztük stb
2018. ápr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem erre csak egy példám van. Miatta kezdtem el olvasni egy könyvsorozatot, és hiába vagyok azóta új kapcsolatban, nem folytatom ezeknek a könyveknek az olvasását. A többi dologról nem mondtam le.

22N

2018. ápr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Közösek voltak a hobbijaink. Nem hagynám akkor se abba, ha ő miatta kezdtem volna el.
2018. ápr. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Kozosen szexcsataztunk, de errol lealltam. Azota ezt nem uzom vele.
2018. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár nyitott és érdeklődő vagyok más emberek hobbijait illetően, csak olyan dologba vágok bele, ami engem is érdekel és nekem is örömet okoz, különben pedig meghagyom külön programnak. Soha nem hagynék abba egy hobbit csak azért, mert szakítottunk azzal az illetővel, akivel együtt csináltuk, de simán visszajárok ugyanazokra a helyekre is, ahol együtt is voltunk. Teljesen abszurd dolognak tarom hagyni azt, hogy egy szakítás ennyire befolyásolja az életem.
2018. ápr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon szokott közösen űzött hobbim lenni a párommal, pont ezért.


Például én imádok sportolni, de egyszer jártam ugyanoda, mint exem, és szakítás után roppant kínos volt, így kénytelen voltam másik helyre menni. Azóta soha nem edzek együtt senkivel, hiába járok ugyanúgy sportolóval, de máshol. Ez igaz minden másra is, így nálam ez a kérdés tárgytalan.


27N

2018. ápr. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyan abba az edző terembe járunk, de mivel nekem a munkahelyem finanszírozza, nem váltok termet. Így nem hagynék fel vele, főleg, hogy messze még a cél.
2018. ápr. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!