Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kapcsolatban vagy azzal az exeddel, akivel legtovább voltál eddig együtt? Haraggal váltatok el? Mi a véleményetek egymásról most?

Figyelt kérdés
Egy életkort és nemet is kérnék a válasz végére, illetve, hogy meddig tartott a kapcsolat. Köszönöm
2014. jan. 2. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Hosszú évek óta élek jelenleg párkapcsolatban, szóval jó rég volt már az a bizonyos ex-el az a bizonyos kapcsolat, ami egyébként 2 évig tartott. És semmilyen kapcsolatban nem vagyok vele, sok évvel ezelőtt nem is találkoztam vele.

Egyébként nem haragban váltunk el, megbeszéltük, hogy nincs közös jövő, nincs értelme folytatni, így lezártuk és kész. Egyébként nem vagyok róla rossz véleménnyel. Szerintem ő se rólam. Az a múlt, lezártuk és kész.

26N

2014. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úúúútálom!!!!! Aljas kis ri**nc. 23f
2014. jan. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, mi történt, hogy utálod?
2014. jan. 2. 15:19
 4/8 anonim ***** válasza:

30F


Több, mint 3 eve vege köztünk, 5 evig voltunk együtt. Azota van egy 1 eves kisfia a parjaval. Nekem meg egy majdnem 3 eves parkapcsolatom, ami nem sokkal szakitasunk utan vette kezdetet.


Nagyon jo baratok vagyunk mind a mai napig es rendszeresen talalkozunk is. Az en baratnöm ezzel teljesen ki van bekülve, habar nem kedvelik egymast nagyon. Az ö pasija kevesbbe tolerans es egyenesen utal engem (mivel nem ismer inkabb azt a tenyt, hogy valoban baratok maradtunk es talalkozunk). En tovabbra is nagyon sokra tartom az exbaratnömet es mind a mai napig azert bennünk van az a fajdalom, hogy miert rontottuk el, amikor mindenünk meglett volna a közös boldogsaghoz. Mind a mai napig ö az az ember, akinek mindent elmondhatok. Ketelyeimet, kudarcaimat, banatomat. Jobban ismer, mint legjobb barataim es tanacsai, beszelgeteseink nagyon hianyoznanak az eletemböl.


Az elsö parkapcsolatom majdnem ugyanannyi ideig tartott es szinte ugyanaz a helyzet, attol eltekintve, hogy mar idösebb elsö exbaratnöm fia es egyedül neveli. Vele annyi a különbseg, hogy mar nagyon mas emberek vagyunk es fajdalom nelkül, inkabb egy halas/vidam mosollyal tudunk emlekezni a közös multra.

2014. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Eleinte haragudtunk egymasra, es fajt mindkettonknek a dolog, de nem beszeltunk rondan egymassal es semmi, inkabb csak egyaltalan nem szoltunk egymashoz. Nem probaltuk feleleszteni a dolgot, nehany honapig nem kerestuk egymast, aztan vegulis barati lett a kapcsolatunk, a mai napig az egyik legfontosabb lelki tarsam. Masfel evig voltunk egyutt, 21L vagyok (o 25).
2014. jan. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

semmilyenbe. mióta szakítottunk már nem tartjuk a kapcsolatot.

nekem még mindig fáj...nem tudom lezárni, pedig már 5 hónapja, hogy vége. Ő szerintme már nem is emlékszik a nevemre.

23/F

2014. jan. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2006-ban szakítottunk az exemmel. Akkor 20 éves voltam. 10 hónapig tartott a kapcsolatunk.


Röviden és tömören ennyi a történet:


Lánykérés után nagyon megváltozott: féltékenységi jelenetek a semmire, nem engedte volna hogy a barátnőimmel találkozzak, mert biztos megcsalom. Óránként hívogatott hogy ugye biztos nem mással szexelek, fiú osztálytársammal szóba se merjek állni...és ilyenek

majd volt egy 1 éjszakás kalandja

szakítottam

erre megpofozott

visszaütöttem. majd végleg szakítottam.

akkor könyörgött, térdre borult, majd mikor látta hogy nem engedek, ordítozni kezdett velem, ri..ancozott, ku..vázott, majd öngyilkossággal fenyegetőzött ha el merem hagyni.


Nem érdekelt. Elhagytam.


Nyáron, szóval úgy fél éve megtalált közösségi oldalon és írt egy levelet, be is jelölt. Elutasítottam. Amúgy azt írta, hogy hogy mertem férjhez menni amikor én meg ő összetartozunk, hogy a más nevem miatt alig talált meg, hogy magányos, mert 3 barátnője is volt utánam de fél évnél tovább egy se maradt vele (ezen nem csodálkozom). Írta még hogy újra akarja kezdeni, és majd a szeretőm lesz titokban amíg elválok :D


Elküldtem a fenébe, miután megírtam neki, hogy mivel boldog házasságban élek, eszemben sincs szeretőt tartani, főleg nem őt, illetve elválni sem. És nagy sajnálatomat fejeztem ki azért hogy magányos... de hát mindenki azt kapja az élettől amit megérdemel...és hogy nagyon sajnálatos, hogy a beígért öngyilkossági kísérlete nem volt sikeres.


Ez után már csak egy k..va szót küldött el. Ez után tiltottam le.


Ezen felül semmilyen kapcsolatom nincs vele. Utálom , és ez nem fog megváltozni.


27/N

2014. jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12 évet voltunk együtt. 3 hónapja szakított velem. Az ő döntése alapján semmilyen kapcsolat nincs köztünk. Elég nehéz ezt megélni. 33/F
2018. nov. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!