Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Barátom szakított velem, több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom szakított velem, több év után. Az én hibám volt minden. Nem tudom magamnak megbocsátani. Hogy tudnám jóvátenni?

Figyelt kérdés
Sajnos nagypn csúnyán bántam vele sokszor, mert biztosra vettem, hogy soha nem hagyna el. Ő ezt évekig tűrte, majd utóbbi időben már egyre bunkóbb lett és sokszor visszavágott, ahogy előtte sosem. Már itt észrevettem, hogy baj van, de nem tudtam visszavenni. Azért mert itt már azt nem tudtam elfogadni, hogy megváltozott. Majd kimondta, hogy vége, már nem szeret. Akkor döbbentem rá, hogy mekkora hibát követtem el. Nem tudtam egy értékes embert megbecsülni és sok fájdalmat okoztam neki. A bűntudatom óriási, sajnos pszihológusra lesz szükségem, érzem, mert nem tudom mit kezdjek magammal. Soha nem fogom tudni megbocsátani magamnak, hogy éveket vettem el az életéből , és kevés jót adtam. Annyira papucsként viselkedett, hogy ha akartam volna,akkor se tudtam volna másként ránézni. Most tudok, amikor már késő. Könyörögtem, előtte soha. Könyörögtem, hogy gondolja át, és adjon csak pár napot, hogy bebizonyíthassam, hogy más vagyok, mert ez a fájdalmas felismerés kellett, hogy rájöttem, elveszíthetem. Tudom, hogy hibáztam, kérlek abban segísegtek, hogy mit tegyek? Még együtt élünk, a hét végén tudjuk megbeszélni a továbbiakat. Amikor sírok, könyörgök, úgy beszél velem, mint a kutyával, amikor azt mondom, akkor engem sem érdekel, akkor ő kedvesebb. Sokszor érzem rajta, hogy bár feismerte, hogy neki ez nem jó, bizonytalan. Azt mondta, hogy nem szabad engednie nekem..pedig valahol szeretne, érzem. Lehet még ebből valami? Nem tudom elképzelni az életem nélküle. Talán önő, de ha adna pár napot, hogy jó lehessek, megkönnyítené ezt az óriási terhet, ami a lelkemen van. Azt mondta több mint 4 évet nem hoz rendbe pár nap. Tudom. Csak legalább ne az lenne folyamatosan előttem, hogy utálom magamat.27/N

2018. nov. 26. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Sokan követik ezt el , nem csak nők. Kapcsolat már nem lesz , de próbálj a barátja lenni és megmutatni , hogy te nem csak ez a dilinyos nő vagy.
2018. nov. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Először is,ha egy kapcsolat tönkremegy,az mindig kèt ember hibája-tehát nem csak a tièd.Másodszor,ami nem működik,azt hiába erőlteted.Egyedül kevès vagy ehhez.Mèg ennyi idősen is van mit tanulnod,ès van mit helyre tenned magadban.Nem akkor leszel előrèbb,ha görcsösen ragaszkodsz,hanem ha megtanulsz elengedni.Az akaratosság nagy hiba,magamról tudom.Nem törtènik mindig minden úgy,ahogy elkèpzeljük,ès így van rendjèn.
2018. nov. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem is volt ilyen barátnőm, én nem nevezném magam papucsnak, viszonylag szelíd, kompromisszumképes férfi vagyok. Ezt ő gyengeségnek érezte és állandóan próbált uralkodni rajtam. 2 év után meguntam és ő is akkor döbbent rá, hogy mindent egy szelíd ember sem nyel le.

Azóta volt barátnőm, aki nem akart legyőzni mindenáron és a főnökasszonyommá válni.


Ha tényleg megváltoztál, akkor fogadd el, hogy ennek vége (4 évnyi elnyomást tényleg nem tudsz pár nap alatt jóvátenni) és a szakítás után nyugodj meg, gyógyulj meg lelkileg és majd utána kezdj neki a párkeresésnek a mostani kapcsolatodból nyert tapasztalatokkal.

2018. nov. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon kedvesek vagytok és köszönöm, hogy írtatok, jól esik! de a lelkem az tönkrement :( olyan dolgokat tettem pár nap alatt, hogy jó lehessek hozzá, amiket előtte nem. Pl mindig utáltam, hogy cigizik, szóvá tettem nem 1x, most én vettem neki cigit, mert tudtam h szereti. Főztem a kedvencét,majd elvittem a munkahelyére, elszaladtam megvenni a könyvet, amire rég vágyik, írtam neki egy szép üzenetet, mindezt gy nap alatt.nem is tudom mihez nyúljak :( mindent megtennék, aminek örül és boldog..de azt mondja h nem most kellett volna ez, mert késő..de ha nincs 3. miért késő? :(
2018. nov. 26. 18:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hányadszor irod már ki ezt???? Az eddigi válaszok nem nyugtattak meg?
2018. nov. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Azért késő, mert az undorító viselkedéseddel kiöltél belőle minden szeretetet és ami még annál is fontosabb, elvesztetted a bizalmát. Most, hogy elvesztetted a boxzsákodat persze tepersz, de nyilván több esze van annál, hogy ennek bedőljön. Nagyon helyesen teszi, hogy nem ad esélyt, egészen biztos vagyok benne, hogy addig tartana a nagy kétségbeesett kapálózásod és a fene nagy bűnbánatod, amíg újra nem éreznéd nyeregben marad. Hagyd békén, őt már eleget bántottad, tedd magad rendbe akár szakemberrel és majd a következő kapcsolatodat talán nem fogod kinyírni.
2018. nov. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez az ő gondolhatja azt hogy csak ilyenkor vagy vele kedves angyali mikor ő bunkó veled. Nem bízik abban hogy te akkor is kedves leszel vele ha ő ad neked esélyt és ő is visszaváltozik. Sztem maradjatok ismerősök. Nálunk pont fordítva volt ő volt a bunkó én meg csomó mindent elnéztem neki mikor megelégeltem és én lettem a bunkó elkezdett tepernie jön utánam int a puli kutya. De úgy sem lesz a régi meg a bizalom eleve oda veszett. Ha az nincs akkor szeretheted a másikat de az édes kevés lesz.
2018. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is nagyon így voltam a barátnőmmel. Ami késő az már késő. Ha eddig esetleg többször jelezte a 4 év alatt a problémáit, igényeit, meglátásait a kapcsolatot illetően és nem történt semmi, nem figyeltél rá akkor ne várj már csodát. Egy ilyet már nem lehet helyrehozni, és ha tényleg olyan szörnyű voltál vele akkor neki van igaza, mert szeretne boldog lenni és eddig gondolom várt, hátha emberszámba veszed mert szeretett, de ez úgy tűnik elmúlt, és ennyi idő alatt... ez nem egy hirtelen döntés lesz a részéről hanem egy benne lezajlott folyamat vége. Engedd el és hagyd ,hogy boldog lehessen.
2018. nov. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!