Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan legyek túl a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl a volt barátomon, ha még mindig őt szeretem egyedül? Nem megcsalás történt, csak szakított. Hogyan lehet ezt feldolgozni? Már nem beszélünk. L 27

Figyelt kérdés
2018. nov. 12. 00:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem mondott semmit csak közölte, hogy ennyi volt? Azért az okát elárulhatta volna. Beszéljétek meg. Ha menthetetlen a dolog akkor nem lehet erre mit mondani sajnos. Majd idővel jobb lesz.
2018. nov. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egy szakítást mindig nehéz feldolgozni, de talán leginkább annak, aki még mindig teljes szívéből szerette a másikat. Egy másik ismeretség, egy új srác segíthet a felejtésben, vagy csináld azt amit szeretsz.

Legyél a barátaiddal, csinálj valami hobbit.

2018. nov. 12. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A szakitás olyan mint a gyász vannak fokozatai mindenki másképp éli meg van aki intenzivebben van aki befelé más kiadja magából. Idő kell,kettőt ne csinálj ne mással probáld el felejteni és ne őt keresd másokban..
2018. nov. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy és nő, millió jobbat találsz nyugi. Kutya harapás szőrivel a legjobb orvosság.
2018. nov. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Keress egy nála jobban kinéző férfit, és egyből elfelejted.
2018. nov. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mióta tart ez a gyász nálad? Várnál rá, hátha visszajön?
2018. nov. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 D. Brasco ***** válasza:
Az ilyen utan szerintem ne sirj,aki egyszeruen fogott azt igy fakepnel hagyott!
2018. nov. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Jajj istenem... ezen valóban a legtöbb ember túlesik....csak őt szeretme, nem tudok mást, soha nem is fogok...


nem a francokat nem, az elején mindenki így érzi, hogy ő volt az igazi a nagy ő meg hasonlók....


De ha csak otthon ülsz és brühühü brühühü és nézegeted a képeiteket meg hasonlók, akkor nem is fogsz túllépni rajta, valamit tenni is kell azért tündérkém.

2018. nov. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam még ilyen helyzetben.

Én voltam aki kezdeményezte a szakítást, persze ne hidd hogy nekem könnyű volt.

Mi segít? Az idő, nyugalom, gondolkozás, barátok, új hobbik, új munka akár, új emberek megismerése...

Szépen lassan túl leszel rajta.

Én mindig azt szoktam mondani hogy felesleges olyan után sírni aki nem szeret, tehát nem kölcsönös. Mert aki elhagy az már nem szeret, akár a szívével akár az eszével jutott is idáig.

2018. nov. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit több mint 3 hónapja ért véget a kapcsolatom, én 33 éves vagyok - a barátnőm 28. Előtte fél évig voltunk együtt.

Azóta nemhogy nem tudtam feldolgozni, de még egyre rosszabb is lett. Pár nappal ezelőtt szóltam a munkahelyemen hogy le akarok számolni. Igazából el akartam menni egy közös helyünkre, és ki akartam lépni az életből is.

Folyton szomorú vagyok, és sokszor ha egyedül vagyok rámtör a sírás. Nem tudok örülni semminek mert mindenről csak ő, és a közös idők jutnak eszembe.

Hogy hogy lehet ezt feldolgozni - nem tudom.., még nekem sem sikerült...

Talán valamikor egyszer megmenekülünk.

2018. nov. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!