Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kedves mindenki! A volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves mindenki! A volt barátnőmmel 12 évet éltünk együtt. Két hónappal ezelőtt szakított és külön költözött, Én nagyon szeretném őt visszakapni. Van-e valami jó tippetek esetleg stratégiátok a visszaszerzésre?

Figyelt kérdés
Hasonlóan hosszú kapcsolatban tapasztaltak válaszait várnám, mert a 2-3 éves kapcsolatok véleményem szerint nem jelentenek az enyémmel egy kategóriát. Elmondása szerint nem szeret és erre egy transzlégzés óra után ébredt rá. És pszichológus segítségével sikerült lezárnia a kapcsolatunkat.

2018. nov. 12. 12:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Valami oka csak volt, hogy 12 éven át nem jutott eszedbe feleségül venni, családot alapítani vele...
2018. nov. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos nem te vagy az első ember akitől hasonló történetet hallok. Egy másik ismerősöm szintén így veszítette el a családját, hogy az exe valami meditációs közösségbe járt és telibeszélték a fejét.

Nekem egy 5 éves kapcsolatom ért véget amiatt, hogy az akkori párom elkezdett járni egy barátnő tanácsára egy vallási közösségbe és szépen eltávolodtunk egymástól. Így utólag jól döntöttem amikor kiszálltam a kapcsolatból, sőt ha ma történne velem akkor sokkal hamarabb szakítanék.

Végezetül csak annyit, ha a párom azt mondaná, hogy ő már többé nem szeret, akkor egy mosoly tekintetében ott hagynám egy szó nélkül és nem néznék vissza, neked is ezt javasolom.

40F

2018. nov. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Rengeteg rengeteg tanacsom lenne ha esetleg erdekel irj ram privatban
2018. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos ez a hajó elment! Valójában nem is sajnos, ha nem kellesz neki, akkor miért erőltetnéd? Szerintem annál megalázóbb érzés nincs, amikor nem kellesz valakinek, és te hajtod a dolgot. Még ha vissza is menne hozzád, az csak azért van, mert vagy nem jött be neki a következő hapsi, vagy ő nem kellett neki. A lényeg viszont az, hogy már neked sosem jutna abban a kapcsolatban normális szerep. Mindig te leszel az aki alul van, ő meg dirigál és irányít. Te leszel a szamár, mivel nem talált lovat.
2018. nov. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Áruld el előbb, hogy miért akarsz együtt élni valakivel, aki nem szeret téged?

Ez ilyen pasis dolog, hogy nem baj, ha neked nem jó, amíg én èlvezem, csinálom?

2018. nov. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy #5 is írja, miért kell az akinek nem kellesz, ebből semmi jó nem sülhet ki.

Mindennap készülök én is lezárni egy hosszú kapcsolatot, mert annyira különbözőek vagyunk, hogy nem bírom már, ő meg látszólag jól elvan.

2018. nov. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%
😃 nem ertem miert pontoztatok le, vannak erre specializalodott parkapcsolati terapeutak, rengeteg tanacs van es tipp, es szerintem onsajnalatbol sokkal nehezebb fedolgozni egy szakitast mintha magan dolgozna. Erdekes hogy itt a gyakorin mindenki azt mondja a masiknak hogy szard le huzz a francba lepj tovabb. Mintha erzesek, erzelmek es minden mas nem is letezne. Mintha le lehetne tepni egy ragtapaszt, kozben ez tokre nem igy van. A szakito felnek is nagyon nehez altalaban meghozni egy dontest. Es a vegen rajohet hogy rossz dontes volt, mert amikor benne vagy a joban sokszor ugy erzed hogy meg tobb kene es akkor jossz ra hogy hibaztal. Semmi baj nincsen azzal ha valaki vissza akarja szerezni a parjat... es azok akik itt fujjognak hogy hagyd a francba lepj tovabb meg sokkal inkabb elidegenedo tarsadalmat hoznak letre mint amiben benne vagyunk, mert ha mar mindenki ezt tanacsolja ezt teszem, es a vegen mar senki nem lesz tekintettel senkire. Ezt szomoru latni.... ma mar nincs megbocsajtas, ma mar nincs javitas, nincs javulasi szandek. Mindenki a bolcsek kovevel a zsebeben szuletett gondolom, hogy o a legfainabb pasi csaj ma a vilagon. Alazat es fejlodes az persze nulla😃
2018. nov. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
29%
Bizonyítsd be, hogy szereted! Lepd meg egy titokzatos randival. Próbáld elcsábítani! 12év....az jelent valamit! Ne engedd el küzdelem nélkül.
2018. nov. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha 12 évig csak a barátnőd volt, akivel együtt laktál, akkor ne csodálkozz, ha továbblépett.
2018. nov. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem volt kimondottan házasságpárti. Ez adódik abból, hogy mindkettőnk szülei elváltak. De nagyon nem akarom túl magyarázni, mert a kapcsolat hosszából adódóan túl sok időt venne igénybe. Amúgy 33 vagyok ő pedig 30.
2018. nov. 12. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!