Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jól cselekedtem?

Figyelt kérdés

Kiderült,hogy rosszindulatú daganatom van, ráadásul egy elég kis %-ban gyógyítható.

Volt egy 6 éves párkapcsolatom, aminek véget vetettem. Borzasztóan szeretem és nem bírnám végig nézni ahogy szenved mellettem. Így szakítottam és azt mondtam ne is keressen többet mert már nem szeretem. Letiltottam mindenhonnan, az anyukájának is azt mondtam ( mikor hívott) elmúlt és javíthatatlan a dolog. De közben borzasztóan hiányzik, félek és nagyon szeretem, folyamatosan csak rá tudok gondolni. De úgy érzem nem tehetem meg,hogy pokollá tegyem az életét. Ha esetleg meghalnék már csak egy ex leszek aki meghalt. Nem a párja aki mellett hónapokat küzdött és szenvedett.


2018. dec. 17. 23:02
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
97%
Abba bele gondoltál,hogy ő most mit érez??Mennyire megalázva lehet? Egyáltalán nem döntöttél jól,mond el neki,hogy mi a helyzet. Ha szeretitek egymást jóban rosszban együtt vagytok...jön a rossz erre szakítasz vele..abba bele gondoltál hogy ha meghalsz ő mit fog érezni?? Talán magát fogja okolni,hogy nem volt melletted!!!! Keresd meg és mondj el neki mindent 6 év után így át verni és ilyen hazugsággal szakítani! Keresd fel személyesen és mond el neki..ezt nem teheted meg vele! Legyetek együtt jóban rosszban!
2018. dec. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%

Mindazonáltal, hogy elismerem ez egy nehéz döntés lehetett egy nehéz helyzetben és az indíttatásod is nemes, azon a ponton cselekedtél baromi rosszul, hogy a döntés lehetőségét vetted el a párodtól. Nem beszélek a levegőbe, mert végigcsináltam kétszer ami a párodra várt volna és akkor is végigcsináltam volna, ha azt mondják, hogy éljem csak az életemet. Nehéz volt, de el tudtunk normálisan búcsúzni. Nem tudom hogy hatna rá, ha megtudná utólag, hogy mi történt veled. Be kellett volna avatnod szerintem.

32/f

2018. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Velem megcsinálta ugyanezt egy férfi, aki az első nagy szerelmem volt. Maradjunk annyiban röviden, hogy teljesen tönkrement az életem a fájdelomba,mert ugyanilyen módon lelépett egy kicseszett magyarázat nélkül.

Azt hiszed, ez egy érett döntés. De igazából rettenetesen önző vagy. Mert ezzel csak neked lesz könnyebb. Neki ezzel rengeteget ártasz. Azert mondom, mert ugyanezt átéltem a másik oldalról.

2018. dec. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as válaszoló. Igen, lehet önző vagyok, de halálos betegként elnézést kérek,hogy úgy érzem ezt a lelkiterhet már nem bírom tovább.
2018. dec. 17. 23:20
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. A férjem kétszer volt rákos, másodszorra 4 hónap kemó, szenvedés, de végül meggyógyult. Nem örültem volna, ha emiatt elhagy. Akkor sem, ha esetleg rosszul alakultak volna a dolgok.
2018. dec. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

Igazából ez egy nagyon új dolog. Sejtettem, de 100%-ra nem tudtam,hogy ennyire komoly.. igazából még magam sem tudtam teljesen felfogni/feldolgozni.

Jelenleg azt érzem,hogy borzasztóan hiányzik de nem tudom hogy álljak elé és közöljem vele ezt az egészet, teljesen tanácstalan vagyok.

2018. dec. 17. 23:23
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
4.: ezt én értem, de akkor ne úgy add elő, hogy jól tetted-e, hogy nem kell a párodnak melletted szenvednie. Akkor mondd azt, hogy telibeszarod, hogy vele mi lesz, te meg akarod szakítani ezt az egészet, mert te úgyis beteg vagy és ezért mással már nem törődsz. Gratulálok, a betegség valóban felhatalmaz arra, hogy másokat lelkileg tönkretegyél görény módon.
2018. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
7%

Azt mondtad hiányzik. Ez egy teher. A motivációd szerintem nem önző, nyilván szereted, így meglehet, hogy bűntudatod van amiatt, hogy hazudtál neki. Ez is egy teher. Szerintem könnyebb lenne neked is, neki is, ha el tudnátok búcsúzni nem ?

Amúgy mennyi az a kis százalék ? Szerintem még mindig nagyobb esélyed van életben maradni, mint elvinni a lottó ötöst.

Nem kell a helyébe gondolnod magad, helyette abba gondolj bele, hogy akkor mihez kezdenél ezen a vonalon, ha életben maradnál. Gondolkodtál ezen ?

32/f

2018. dec. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha úgy döntesz, akkor kérd meg, hogy találkozzon veled személyesen, kérj elnézést, ha megbántottad és magyarázd el neki, hogy mi van és miért tetted, amit. Szerintem megértené.

32/f

2018. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Nem szarom telibe a párom! Nagyon is érdekel,hogy mi van vele, az életemnél is jobban szeretem és bármire képes lennék érte! De! Jelenleg itt állok 23 évesen rákosan, 0 jövőképpel ugyanis az sem biztos,hogy jövőre ilyenkor élni fogok, ő 29 éves aki a karrierjét építgeti, halad előre az életben, idővel családot és gyerekeket szeretne. Ha most elfecsérel rám éveket ne adj Isten

, akkor szerintem nem kicsit cseszek ki vele és mire én meghalok lehet ő az új párja mellett fog boldogan élni.

2018. dec. 17. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!