Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Adjatok Tanácsot segítséget...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok Tanácsot segítséget Kérlek?

Figyelt kérdés

Exemel 5 hónapja, vége sok idő de, nem tudom kiheverni,

meg őrit a gondolta , hogy mit tudnék cselekedni vagy lépni .Ebben az 5 hónapban irtogattam neki harcoltam érte mindent be vetetem , de most új évre megfogattam nem keresem és nem megyek föl facbookra 1-ig , le tiltottam öt magamat felfüggesztettem . Kérdésem személyesen megéri keresni öt ? én 31/F ö 30 /l évesek vagyunk. A Szakítás oka egy 50 éves férfi aki a régi munkahelyén a főnöke volt , akkor szakított velem mikor összeköltöztünk volna Pesten, mert rá 1 hónapra kapót állást.Hiányzik :( Ö a Mindenem és belülről emészt a dolog , ö a jövőm de ö már nem jelentkezik és nem ír se hív semmi jelet nem ad, ö rontotta el az egészet, de akkor miért én szenvedek , volt jövő képem most semmit nem érzek, csak ürességet félelmet és vágyat hogy vissza kapjam. Dolgozom, szét hajtom magam de semmi nem segít vissza kellet költöznöm anyámékhoz , nem jó ,tényleg a pénz erősebb mint a szerelem :( Megörültem barátok is mellé álltak , pedig én sokat segítettem nekik, most változtatok magamon és sokan mondják jobb lesz meg idő stb de egyszerűen nem érzem hanem pusztít belülről . Normális tanácsokat adjatok , tudom rossz a helyesírásom is de ennek nincs köze a szakításhoz, a lány meg együtt létünk alatt is járt pszichológushoz 2 évig voltunk együtt , reménykedjek vagy várjam a sors mit ítél , Merre mozduljak cselekedjek :( köszönöm a meghalgatást



#Miért nehéz elengedni #az igazit ?
2019. jan. 3. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:
79%

Ne zaklasd! Ha azt mondta nem, akkor nem!


Lenne annak egyáltalán értelme, hogy szánalomból van valaki veled, vagy azért, mert a számára jobb pasinak nem kellett?


Keress olyat, akinek te vagy a legjobb!

2019. jan. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Az " igazi" nem foo lrlépninerhgy másik pasival, ha sz érdekei űgy kívánják. A kapcsolatodat el kell gyászolnod, és menni kell előre.mnekem ilyen nasgy szerelmi bánatra mondta valaki, hogy felesleges bánkódni, mert új lány/ pasi úgyis jön, mint a villamos. Akkor nagyon mérges voltam, mert nkem egy igaz szerelmnem van és kész....de az évek őt igazolták, még van sok ( jobb) lehetőség!!
2019. jan. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Osztom 2-es véleményét, bár nagy nehezen sikerült kikódolnom. Itt mindenki analfabéta, csak én vagyok helikopter? :DD
2019. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hagyd békén, meddig akarod még alázni magad? Miért hiszed az, ha ilyen szánalmas csúszómászóvá degradálod magad, akkor azzal elérsz bármit?

Foglald el magad, koncenrtálj más fontos dogokra az életedben, legyél a barátaiddal és adj időt magadnak, de reménykedés helyett a túllépésre koncentrálj.

2019. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elnézést,nem ide tartozik, dr tudok helyesen is írni :) , csak a tabim billentyüzete egy f@s, gyorsabban gépelek, mint ahogy beírja és összetorlódnak a betűk :) nem tetsdzik, de lusti vasgxok kijavítgatni, most is fél percet várok, hogy beírja a megfelelő betűt :S
2019. jan. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Aham 5-ös... ;))
2019. jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúszómászó , de 6 évig nem volt párom , és exemel mindig erről beszéltem hogy idősebb pasik viszik el előlem a párjaimat , nem ez a első alkalom már, és jóképű vagyok, anyagi gondom sincs mégis ez okoz gondot , a helyesírással kapcsolatban , 9 évig voltam Madridban és az ottani ABC keverem a Magyarral mert ott más, és ezért rossz elnézést , ne pedig gépelés mert laptopról írok , tudom hagyni kéne a fenébe de és jobb lesz meg idő kérdése , de amikor jó volt minden és nem én cselekedtem rosszul és terve volt minden és léptem ezt kérte akkor miért szakítót? pedig ö is mondta nem én hibáztam , de fáj erre vágytam és vártam sok évig , ezért nehéz . megint várni vagy mikor lesz uj , a barátok meg mellettem által csak cseszegetem őket hogy szerezem vissza ,így elvesztetem őket és ökk a exem mellé álltak köszönöm hogy válaszoltok de róhat nehéz
2019. jan. 3. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!