Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami baj van az ízlelésemmel...

Valami baj van az ízlelésemmel? Miért érzek mindennek rossz "mű" ízét?

Figyelt kérdés
Sokmindennek olyan műanyag ízét érzem.Most ebédeltem,de alig ettem.Rántott hús volt,de rossz íze volt,kb mint ha valami rágós gumiszalagot rágtam volna.A narancslé olyan volt,mint ha valami szappanos,vegyszeres víz lett volna.Tegnap virsli volt a vacsora.Olyan volt,mint ha valami gennyes gumiból lett volna.Anya szerint minden nagyom finom volt.

2017. márc. 25. 14:03
 1/2 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálja rettenetes nincs annak semmi bajase alapvető higénia mosogatáskor nem marad ki az öblítés vagy lejárt szavatosságú alapanyagokkal főz
2017. márc. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyszerű eldönteni, hogy az ízleléseddel van-e baj vagy azzal, amit eszel: egyél valami 100% természetes dolgot, pl. egy almát. Ha annak is rossz íze van, neked van bajod.
2017. márc. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!