Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Ha kiderülne, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha kiderülne, hogy a barátnőtök prosti volt két évig, de már lenne három közös gyereketek, szakítanátok vele?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 17:23
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
71%
"de már lenne három közös gyereketek" Jo esetben több mint 8 évig már együtt lennénk. Ha ezalatt jol megvoltunk, nem derült volna semmi ki rola, jo anya és társ (házas-, vagy élet-) lenne, nem érdekelne az a két év.
2019. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 Rockarc ***** válasza:
28%

Tehat minden rendben koztetek, csak a multja nem tetszik?


Szerintem valj el a multjatol, ha tudsz. Bar biztos ledobbennek, de engem marhara nem zavarna, plane nem olyan szinten, hogy elkezdjek a valason spekulalni. Ha nekem az a no, akit megismertem, akkor megfelelt, akkor most is megfelel.


Gondolom te az egybol szakitasra szamitottal, es a 3 gyerekkel probaltal a serpenyo masik felebe is pakolni valamit. Nem gond, hogy azt gondolod, hogy ez egy sulyos "bun" a megitelesed szerint. En azt gondolom minden ember, az addigi elmenyeinek koszonhetoen olyan amilyen. Ha en vigan elem az eletem vele, siman lehet, hogy ennek a 2 eves kiteronek koze van hozza, sot biztosra is veszem. Mast tekint erteknek, amikor ferfira nez, amikor egy ferfival el egyutt, mint a tobbi no.


42F

2019. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy látom a megszokott prostimániás srác új kérdése, a szokásos "prostik igényesebbek, őszintébbek és normálisabbak mint az átlag lányok" dumával írogat a kérdése alá, és lepontozgat mindenkit.
2019. jan. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen mindegy, hiába próbálja az alternatív valóságot megteremteni ezen a fórumon, senki sem járna egy prostituálttal.
2019. jan. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
15%

#13 úgy képzeled el az életet, hogyha egynél több ember nem ért veled egyet, akkor az is biztosan csak egy?


bizony van olyan, hogy esetleg kettő, vagy akár 22millió ember nem ért veled egyet valamiben. nincs ezzel semmi baj. viseld méltósággal.


a kérdés - ha sikerült értelmezned - arról szólt, hogy szakítson-e egy exprostival, ha amúgy minden rendben. erre volt a válaszom, hogy ne szakítson, örüljön, mert egy olyan nővel van most együtt, aki egészen biztosan nem azt tartja élete központi izgalmának, hogy felállítson maga körül minden kukacot, mert ezen már egyszer túl volt


amit pedig a válaszomban írtam, az szintén sajnos igaz. a nők többsége konkrétan úgy éli az életét, mint egy prosti, azzal a különbséggel, hogy ők ingyen csinálják, mert valami elcseszett logika ívén azt gondolják, hogy a nőiesség egyet jelent a kényszeres tetszeni akarással, és azzal, hogy minden második hülyével összefekszenek. ezért elhasznált a nők 99 százaléka. függetlenül attól, hogy prostik, avagy sem.

2019. jan. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
57%
Húha, egy százalékos értékelés nélküli friss regisztráció. Pontozgatni jó lesz. :)
2019. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
28%
gutaütést azért ne kapj, kisfiú
2019. jan. 5. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
46%
Én röhögőgörcsöt kapok maximum tőled, hogy ennyi életed van.
2019. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
44%

igen, általában ezt szokták írni azok, akik naponta 5 órákat lógnak gyakorin, hogy mennyire nincs élete senki másnak rajtuk kívül, aki még ide szokott néha írni


de abban azért segítek, hogy én azért írtam be ebbe a topikba, mert adtam egy tanácsot a kérdezőnek, sőt, minden topikba csak akkor írok be, ha tudok valami olyasmit mondani, amit még mások nem írtak le előttem. erre valóak ugyanis az internetes fórumok.


és akkor nézz rá magadra, kisfiú

gyanítom, hogy nem ez az egyetlen topik, ahová csak vergődni mész, és kötözködni, és nem a kérdésre válaszolsz, hanem személyeskedni próbálsz egy tökéletesen anonim oldalon, és nem a leírt gondolatokat olvasod el, hanem százalékokat nézegetsz, mintha lenne bármi jelentősége annak, hogy kit pontoznak le, vagy éppen fel


szóval, ha már építő jellegű gondolataid nincsenek semmivel kapcsolatban sem, akkor fejezd be az itten vergődésed, mert a minden mondat után írt szmájlijaid, és a "röhögőgörcsöd", meg főleg a "fantasztikusan izgalmas, eseményteli életed csillogtatása" több, mint hiteltelen


nincs abban semmi ciki, ha valaki szombat este egyedül ücsörög otthon, és netezik. te is ezt csinálod, én is ezt csinálom, és rajtunk kívül még lehet kb. az ország fele, akik ezt csinálják

(másik fele meg iszik valahol, az is remek program)


csak ne vergődj.

2019. jan. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
67%
Vicces egy ilyen izzadságszagú hozzászólás után odaírni, hogy "ne verdődj" :D te mit csinálsz? azon kívül, hogy évek óta nyomod ezt a "prostik jaj de igényesek, sok tusfürdő van a kád szélén, a normális nők büdös retyón szopnak a bulikban, az mennyivel jobb, igaz életemben nem volt nőm, csak prostinál voltam "
2019. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!