Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Férfiak! Ha kiderülne, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha kiderülne, hogy a barátnőtök prosti volt két évig, de már lenne három közös gyereketek, szakítanátok vele?

Figyelt kérdés

2019. jan. 5. 17:23
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
69%
Nekem jó volt évekig, 3 gyerekem anyjának jó volt. Ezek szerint semmit nem befolyásol, hogy mit csinált 20 éve. Akkor minek foglalkoznék egyáltalán ezzel a témával? Szerintem neki kéne szakítani veled, ha ennyi lelki támogatást sem kap tőled.
2019. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
36%

hidd el, kisfiú

ha valakinek van egy csepp esze, akkor felismeri, hogy kinek az irománya-és főleg stílusérzéke őszinte, és kié a feleslegesen személyeskedő


te majd' megfulladsz, hogy elhidd, hogy a kérdezővel beszélgetsz most, pedig tudod pontosan, hogy nem így van, mert ahogy látom, tökéletesen ismered a kérdező stílusát, helyesírását, meg a dolgokat, amiket ideír


feltenném kérdésem, hogy te miért is foglalkozol a kérdezővel ennyit, hogy kívülről fújod egy vadidegen ember életét? mert ez tényleg vicces

sőt, annyira leköt téged a gyerek, hogy mindenkiben már csak őt látod


nézd át jó alaposan a gyakorit, és rá fogsz jönni, hogy ezer, meg ezer hozzászólás szól a nők igénytelenségéről, arról, hogy mit adnak elő egy buliban, vagy egyáltalán hogyan élik az életüket, sőt, nyugodtan felnézhetsz külföldi fórumokra is, vagy akár youtubera, és ugyanezt fogod olvasni.


lépj ki a kis töpörödött egodból, és fogadd el, hogy nem mindenkinek ugyanaz az igénye az életben, mint neked

és legyen néha saját, önálló véleményed is valamiről, ahelyett, hogy ugyanazt mantrázod megállás nélkül. van erről egy vicces videó (az tényleg vicces), majd talán megmutatom, ha ügyes leszel

2019. jan. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
44%
Meg is érdemled, ha ennyire nem tudod megkülönböztetni a k_rvát a normális lánytól, és ilyenekkel házasodsz össze.
2019. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
56%

# 22


Szerinted végigolvasom a görcsöléseid, amiben kisfiúzol egy felnőtt férfit mint egy rossz, buzeráns pedofil? :D Durva kisebbségi komplexusod lehet, hogy ennyire bizonyítani akarsz egy anonim oldalon.

2019. jan. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
41%

én csak azt szeretném bizonyítani, hogy mennyire butácska vagy, kisfiú


ez igazán nem baj szerintem.


eddig rólad azt tudják azok, akik idejöttek, hogy te nagyon felnőtt vagy, és nagyon komoly, és izgalmas életed van


ez tuti, kisfiú?

2019. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
27%

Adunk egymásnak becenevet? Legyen.

Fogyatékos kicsi pénisz, figyelj, én megértem, hogy eddig csak prostinál voltál a szorongásod miatt, és nem volt rendes párkapcsolatod, de hogy alkothatsz ilyen negatív képet a nőkről, amíg csak prosti ért hozzád? Hisz nem is tapasztaltad meg, hogy mi az a párkapcsolat. Érted, fogyatékos kicsi pénisz, hogy mit akarok mondani? :)

2019. jan. 6. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
39%

"Naponta fogadott lakáson 2-3 vendéget."


Na ez a legalja kategória, sarkon, aluljáróban álló lányok igényesebbek, azok legalább mondhatják, hogy nem szállnak be a kocsiba, vagy ahhoz mennek oda, akihez akarnak. Ezekhez meg az jelentkezik be telefonon, aki akar. Csöves, büdös munkás, arab kebabos, cigány, nyomorékok, elmebetegek, ápolatlan férgek.

Ebből napi 3, egy héten minimum 15, egy hónapban 60, egy évben 720, 2 év alatt 1440.


Egy kisebb falu, ízlelgesd az 1440 undorító péniszt a feleséged szájában, amikor megcsókolod, ilyen értékes nőt érdemelsz ezek szerint...

Majd ha 2 csöves munkás a tescoban összeneveta hátad mögött, azt is viseld el.


Aki megy egy ilyet egy átlag nőhöz hasonlít, akinek volt kalandja, az elmebeteg...

2019. jan. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
47%

nyertél, kisfiú


én vagyok a kérdező, bevallom.

2019. jan. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
47%
Egy titkot azért még elárulok a végén foggyoskám, egy hozzászólásomban sem írtam, hogy a kérdező lennél, csak hogy évek óta nyomod ugyanazokat a dumákat a prostikról. De ha te mondod, elhiszem, Freudi elszólás tudod.
2019. jan. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
Én azért csináltatnék apasági vizsgálatot a három gyerekre a biztonság kedvéért... Egyebekben mindenkinek van múltja.
2019. jan. 11. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!