Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Már első talinál szikrának...

Már első talinál szikrának kell lenni? Szerintem ez abszurd! Pasik, miért vagytok ilyen bonyolultak? Véleményt! Hasonló tapasztalat valaki? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Van egy srác. Régóta ismerem de utóbbi időben (kb féléve) nagyon jó kapcsolatba kerültünk, bizalmas, közeli kapcsolat. Most nem lakunk közel egymáshoz, munka miatt. a félév alatt 3x találkoztunk. Ő azt mondja h azt érzi velem kell lennie és h én vok a tökéletes számára és jobban megismerne és velem lenne. legutobbi talink és nagyon jó volt, ő mégis azt mondja h tudja h én vok számára a legjobb, de nem érzi azt a szikrát, de könyörgöm 2-3 tali után kell lennie szikrának? hát nem is ismerjük egymást, nem értem, most akkor ő se tudja mit akar? ő 25 éves én 21, és tényleg nagyon különleges kapcsolat van közöttünk, én sem érzem azt amúgy h szerelmes lennék csak nagyon ragaszkodom hozzá, vagy majd ez a szikra később is felgyúlhat ha közel leszünk egymáshoz? mit csináljak addig?

2014. júl. 26. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi is ezt kérdezzük tőletek.
2014. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!