Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan hozzam fel barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam fel barátnőmnek ezt a témát?

Figyelt kérdés

Szóval az van, hogy úgy érzem mostanában elveszítette az érdeklődését felém. Látszólag minden rendben, nem veszekszünk, de egyfolytában azt érzem, hogy csak kötelességből beszél velem. Egyre hosszabb időre nyúlik mire válaszol. Ritkulnak a szívek mennyisége. Nem mondja hogy hiányzok és hogy szeret. Nem keresi a találkozást.

Egyszer korábban már felhoztam neki ezt a témát, akkor azt mondta, hogy ő nem érzi így, és hogy szerinte túlreagálom, és hogy az biztos, hogy szeret. Viszont a tények azok tények.

Hogyan lehetne őszintén felhozni ezt a témát, hogy ne essen neki rosszul, hogy "kételkedek?" az érzéseiben? Úgy érzem, ha ezt felhoznám, akkor elrontanám a kapcsolatot, pedig tudom hogy mindent meg kellene beszélni egymással.

Tudtok adni tanácsokat?

5 hónapos kapcsolat, én 29/F ő 25/N



2019. jan. 9. 18:32
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Rád akarja hárítani h te mond ki a végét így rajta nincs felelősség ő mossa kezeit.. Reménykedj h még nincs meg az utódod. :(
2019. jan. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De hogyan hozhatnám neki fel ezt a témát? Mert egyébként "látszólag" minden rendben, nem veszekszünk, csak érzem, hogy valami nem oké.
2019. jan. 9. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én kb úgy hoznám fel, hogy

- Szivem, beszéljünk...

- Miről?

- Hát az a helyzet, hogy nagyon szeretlek, és tudom, hogy te is engem, de úgy érzem, valami nincs rendben.

- Mi?

- *válasz*

Tudom, banálisnak hat, de akkor is. Ha valami, bármi nyomja bármelyikőtök lelkét a kapcsolatban, akkor az fontos, és beszélni kell róla. És nem úgy, hogy te elmondod az érzéseidet, ő meg azt mondja, h “áh, ez nem is igaz”... ilyen válasz esetén nem szabad annyiban hagyni. Nyilván nem véletlenül érzed azt, amit. Én (“csak” vagy “már”, relatîv) 9 éve vagyok kapcsolatban/házasságban. Ezalatt többek közt azt is tapasztaltam, hogy valóban lehetnek olyan problémák, amiket a másik fél nem érzékel, vagy nem úgy érzékel, de igenis nyitottnak kell lenni a másik fél érzései/problémái felé. Olyan nincs, hogy a páros egyike elmondja a gondját, a másik meg egy legyintéssel/tagadással elintézi. (Tipukus példa erre a nő felé; áh, csak hisztizik/menstruál/bhaszatlan - bocsi, férfi felé nem tudok ilyenről). A lényeg, hogy mondd el a párodnak, hogy ha nem vesz tudomást/tagadja/stb. a problémádról, az nem megoldás, és nem opció a hosszú kapcsolathoz. Remélhetőleg kialakul egy hosszabb beszélgetés, ahol ő is elmondja az érzéseit, nézőpontját ezzel kapcsolatban, és egy lépéssel közelebb kerültök egymáshoz, jobban megismeritek egymást, és találtok egyfajta kompromisszumot, arany középutat.

2019. jan. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmondod, hogy te nem érzed az ő szerelmét, vajon miért lehet ez?
2019. jan. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!