Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy hozzam fel ezt a témát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hozzam fel ezt a témát a barátnőmnek?

Figyelt kérdés

Több mint fél éve vagyunk együtt, és úgy látom,hogy sokszor fél a szextől, nem tartom számon,de a két kezemen megtudnám számolni,hogy hányszor szeretkeztünk,mert mindig az van,hogy megbeszéljük,hogy ekkor és ekkor találkozunk és mindig amikor lenne alkalom akkor lemondja a találkozót. (ha megvan neki vagy ha valahová megyünk akkor sosem mondja le, de ha én hívom át vagy én mennék hozzá akkor valami mindig közbe jön, de ha pl. menstruál akkor átmegyünk egymáshoz)

Lehet,hogy kicsit túlkombináltnak tűnik a dolog, de nem az mivel neki egy fiúval volt dolga előttem, és akkor 15 éves volt, ő azt mondja,hogy a barátja volt a srác, de ezzel valójában csak szépít mert az igazság az,hogy egy kaland volt a srácnak, és látom a barátnőmön,hogy megbánta ezt a dolgot.

Teljesen biztos vagyok benne,hogy nem csal meg, és nem hinném,hogy velem van a baj a szexben mert előfordult már nem egyszer,hogy csak ő ment el és azt látnám ha nem lenne jó neki.

Van egy barát barátnőm és neki meséltem erről, ő szerinte meg kéne beszélnem ezt a barátnőmmel mert valószínűleg lelkileg megviselte az első alaklom és itt keresendő a probléma, ezt pedig elképzelhetőnek tartom.

A barátnőm nem tudja,hogy én tudom,hogy csak egy alkalom volt és hogy valójában nem is jártak, és ha beszélem kell vele erről,hogy megoldódjon a probléma akkor beszélek vele, de nem tudom,hogy hogy kezdjek hozzá,hogy ne legyen tolakodó mert ez valahol mégis csak az ő magánügye, ugyanakkor most is hatással van rá és ezáltal engem is érint a dolog.

Ha esetleg van más vélemény azt is szívesen meghallgatom.


2014. okt. 9. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok? lehet, még nem érzi magát érettnek a szexhez veled
2014. okt. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ő 18 én 19.Kifejtenéd ezt bővebben?
2014. okt. 9. 18:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nagyon valószínű, hogy nem volt neki szép élmény élete első (meg ki tudja hány további) szeretkezése.


Komolyabb tétbe fogadnék felnőtt nő létemre, hogy nem vágyott rá testével-lelkével, csak "beadta a derekát", mert meg akart felelni valamifajta elvárásnak, vagy a fiú sürgetésének - talán félt attól, hogy egyébként elveszítheti, és ő szerethette őt, vagy legalábbis többet érzett iránta, mint viszont.


Hiába fejlett a lányok többsége testileg 15 évesen, pszichésen, lelkileg nem érettek a szexualitásra (gyakorlatilag még gyerekek) - akkor sem, ha az ilyen oldalakon sokan közülük ennek az ellenkezőjét bizonygatják azoknak a felnőtteknek, akik a saját élettapasztalatukból kiindulva, - és többségében jószándékból azt tanácsolják, hogy várjanak még.


Nem tudom, hogy most mennyi idős a barátnőd. Szerintem annyit tudsz tenni, hogy tapintatosan, de őszintén megpróbálsz vele beszélgetni erről a kérdésről, hátha megnyílik neked.


Egy jó kapcsolat alapja amúgy is az őszinteség és a bizalom.

2014. okt. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!