Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mormon barátnőmnek hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mormon barátnőmnek hogy hozzam föl a pettinget?

Figyelt kérdés

2014. júl. 29. 22:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
mormonok nem csak a south parkban vannak? :D:D
2014. júl. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Olvasom a kérdést, és röhögő visításban kiáltok fel, hogy "WAAAAAAAAT?!". Túl sok 9gag és Nem Mondod?. Túl sok.
2014. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A calóságban is vannak.
2014. júl. 29. 22:44
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
kb sehogy, aki nagyon hites az úgy van vele hogy esküvőig semmi. Tesóm is együtt van két éve a nőjével és csókon kívül nem volt semmi.. Met hogy az bűn.. Fú én már lyukat kapartam volna a betonba. Nah szal lényeg annyi hogyha full hites a csaj akkor cseszheted.
2014. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%
mondjad neki hogy te vagy józsef smith azt hátha
2014. júl. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Mert a csókban benne van,azt mondta meg hogy a szexrl várna a házasságig,csak ezt nem tudom,hogy hogyan hozzam fel.

Meg fel merjem-e hozni?

2014. júl. 29. 22:55
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát..szerintem ne erőltesd de említsd meg valahogyan.
2014. júl. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%

szép a csaj?


Mondd neki, hogy nálunk senki nem fogja megtudni mi történt és akkor olyan mintha meg sem történt volna. Illetve az anál megengedett:) Tényleg. Ha csinos a csaj biztos kívánja a szexet. Meg többnyire mindenki. Cinkosként kell bevonni és biztosítani arról, hogy Mo-n olyan kevés a mormon, hogy gyakorlatilag nem bukhatok le:)

2014. júl. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%

Kedves Kérdező!


A petting szexuális kapcsolat. Nálunk mormonoknál a szexuális kapcsolat egyedül elfogadott helye a házasság kötelékén belül van. Akkor kellene tehát felhoznod a témát, amikor már nem a barátnőd, hanem a feleséged.


Ha mégis ráveszed arra, hogy akár pettiggel, akár más módon megszegje a keresztelkedési szövetségét (esetleg más szövetségeit is), akkor rosszat teszel neki, mert ha a szerelem vagy egyszerűen a szexuális vágyak hatására enged is a kísértésnek (hiszen mi sem vagyunk tökéletesek), utólag nagyon rosszul fogja érezni magát és elveszti a Szentlélekkel való kapcsolatát, amiből esetleg csak egy hosszú és fájdalmas bűnbánati folyamat során tud majd kikecmeregni és akkor sem tökéletesen.


Arra kérlek, hogy fontold meg, igazán szereted-e őt és jót akarsz neki, vagy csupán egy csinos lány aki kellemes perceket szerezhetne neked.


Ha előbbiről van szó, akkor beszélgessetek a közös jövőtökről (ha van olyan), ha viszont az utóbbi, akkor keress inkább egy olyan barátnőt, akit nem köt szent szövetség és boldogan, lelkiismeret furdalás nélkül együttlehet veled.


Üdvözlettel: Levente

2014. júl. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm Levente.

Bár azt mondta,hogy a sima csókban benne van.Csak eljátszottam a gondolattal.

2014. júl. 30. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!