Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás után hazudni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után hazudni az ismerősöknek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel szakítasz a pároddal, akivel több évig voltatok együtt. Ő még ragaszkodik hozzád, de te egyszerűen egy kis egyedüllétre vágysz, mert a kapcsolatod már teljesen kihűlt. A párod továbbra is tiszteled.


Azonban jönnek az ismerősök, barátok kérdései, hogy "miért?" Mernéd azt hazudni, hogy "azért mert mások voltak a céljaink és közös megállapodás volt"? Minthogy azt mondanád, hogy "ellaposodott, én meg dobtam".


Ez az utóbbi mindkét félről negatív képet fest, nemde?


2019. jan. 12. 01:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarok beszélni róla.

Törődj a magad dolgával.

Magánügy.

Tarcsad má tiszteletben hogy csak most mentünk széjjel, kötsög :'(

2019. jan. 12. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Én mindenkinek elmondtam h bántalmazott,de igy is hamar lett másik áldozata,sajnos sokan buták.
2019. jan. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam mindkét választ helytálló. Sajnálom, ha másnak fáj, de erre azt tudom mondani, nem ő élt vele... stb. Nem látom értelmèt a hazugságnak. Ilyen alapon azt is mondhatnád, hogy lelkileg kizsigerelt meg kifosztott és vert... ha már hazugság... :D
2019. jan. 12. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Ezt nem értem. Meguntad, és dobtad. Megtenni nem volt ciki? Csak bevallani az?
2019. jan. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyszer randiztam egy csajjal, akivel korábban is ismerkedtünk, de akkor nem lett belőle semmi, összejött egy korábbi udvarlöjával. Mikor megkérdeztem, hogy miért nem járnak már, azt mondta, hogy "Lejárt a szavatosságom". :) jópofa, nem bunkó, és semmi nem derül ki belőle, max az, ha a kérdezô fél poéngyilkos, ês visszakérdez, hogy az mit jelent.
2019. jan. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olyan komoly nem lehetett az a kapcsolat, ha "dobtad". Ez a szó az ismerkedésre, laza kapcsolatra való.
2019. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Lovagolhatunk itt a szavakon, de az volt a lényeg, hogy "én" nem pedig a "dobás". Tehát "én szakítottam" nem pedig "közös megegyezés".


Magyarázhatnám itt a miérteket, de most nem erre irányult a kérdés. Jó, hogy ennyien benne maradnának a langyos sz.rban és képesek lennének 2 ember boldogságát is elrontani.

2019. jan. 12. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!