Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Nálatok mi vezetett a szakítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi vezetett a szakításhoz?

Figyelt kérdés

Véleményem szerint 3 nagy tényező vezethet szakításhoz: 1. Megcsalás 2. Kiábrándulás 3. Új szerelem

Nálatok melyik játszott közre? F



2019. jan. 11. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%
Nem engedte seggbe.
2019. jan. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél alapból nem volt szerelem, inkább csak barátság, de megpróbáltuk, aztán rájöttünk, hogy kár volt.

A másodiknál egyszerűen túl sok volt mindkettőnknek a lelki problémája, alkalmatlanok voltunk egy egészséges párkapcsolatra.

2019. jan. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Meguntam a párom . Sajnos velem az a baj hogy ahogy elmúlik a biokemia a kapcsolatban megunom nyűgnek tehernek érzem. Nem tudok mit kezedeni a monotonitással. Az elején sokszor jártunk el pl goazni az imadtam vege fele már sehova nem mentünk. Bele untam az egeszbe
2019. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak tervei, céljai, csak lógott a levegoben.
2019. jan. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
játszott az érzéseimmel és megbántott.
2019. jan. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

Eddig szinte minden kapcsolatom ugyan azért ment tönkre. Az esetek többségében csak hónapokkal, évekkel később tudtam meg a szakítás valódi okát, amikor visszakönyörögték volna magukat az exeim. Volt aki ezt szakításkor közölte. Mindegyik elmondta, hogy kevésnek érezte magát, frusztrálta az, hogy többet érdemelnék mint amit ő nyújtani tudott. Egyébként ezt mondjuk annyira nem értem, kevesebbet törődtek velem, mert frusztrálta őket, hogy több törődést érdemelnék. Szóval ez a WTF...

Nem volt se kiábrándulás, se megcsalás, se új szerelem. Egyszerűen csak addig tudták értékelni az átlagnál több belső értékkel rendelkező párjukat, amíg nem szembesültek azzal, hogy cserébe nekik is adni kellene valamit. Illetve ez is baromság, mert soha nem vártam el senkitől, soha nem éreztettem, hogy bármivel is jobb lennék. De úgy látszik még is sok ez néhány embernek. Egyszer jó lenne megérteni.

2019. jan. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

Én amikor szakítottam akkor azért tettem, mert úgy éreztem, hogy nem számíthatok ő rá, és nem törődik velem. Igazából csakúgy voltunk, de nem éreztem azt a boldogságot egy idő után amit kellett volna. Viszont én őt továbbra is szerettem, de nem akartam állandóan azért küzdeni vagy könyörögni, hogy éreztesse velem, hogy szeret és mellettem áll.

F


Szóval nem csak 3 nagy tényező van.

2019. jan. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bántalmazott bezárt..

40N

2019. jan. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szétfejlődtünk: különböző irányba és sebességgel haladtunk. Én voltam a lassúbb :(


Mióta utolértem magam, azóta újra barátok vagyunk, támogat a szakmai fejlődésemben, néha együtt eszünk. Nem tervezzük, hogy felmelegítjük a kapcsolatunk.

2019. jan. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kú**rvanagyot csalódtam benne mint emberben és mint társban.
2019. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!