Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítás olyan személlyel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás olyan személlyel aki szerelmes beléd?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Adott egy személy akit nagyon tisztelsz és jó lélek, mindent megtesz neked amit szeretnél, szexuális életetek is jó. DE nincs meg a szerelem részemről, vagy ami volt kis szikra az is elmúlt 7 hónap után. Járt már valaki így? Hogy ért véget? Hogy a leg "humánosabb" ezt közölni? Nem akarom megbántani, de úgy érzem el kell mondanon.

2019. jan. 16. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Minél hamarabb és egyértelműen megmondani, hogy nem érzed azt iránta és szakítasz.

Nem szabad hagyni hogy teperjen meg kínozza hiú reményekkel magát, mert az kegyetlenség.

2019. jan. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én elmondtam neki, hogy nagyon sajnálom, látom, hogy nagyon akarja hogy ez egy jókapcsolat legyen, de nekem nem megy tovább, nincsenek érzelmeim felé. Nem mondom, hogy könnyen fogadta, utána még írt, de arra nem válaszoltam. Aztán már nem keresett.
2019. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Őszintén. Neki is jobb, ha most vége. Egy idő után tovább tud lépni és hamarabb talál olyat, akivel kölcsönös.
2019. jan. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A végletekig őszintén. Sajnos én is átéltem ezt az érzést, ráadásul pont szilveszter előtt búcsúzott el az akkori párom, nagyon durva volt. Kaptam tőle egy órát ajándékba amit mind a mai napig hordani szoktam és emlékszem is rá. Próbálta velem felvenni a kapcsolatot évekkel később közös ismerősön keresztül, de nem akarom többet látni, az emlékeimbe szeretem(még álmodni is szoktam vele), de a döntését nem fogom soha megbocsájtani.

Búcsúzz el, zárjátok le a kapcsolatot és lehetőleg ne beszéljetek egymással és ne is találkozzatok, ezt tudom javasolni.

2019. jan. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, általános jelenség. A szerelmi kapcsolatok első nagy vízválasztója fél év körül következik be. Ha elmúlt a szerelem, tovább kell lépni, nincs mese. Fájni fog, de ez a dolgok rendje. Egyébként ez a fájdalom ébreszti rá az illetőt arra, hogy valamit nem jól csinált. Ha elég okos, és nem csak téged hibáztat, akkor rá is jön, hol rontotta el, és legközelebb már nem követi el ugyanazt a hibát. Így lesz egyre jobb ember, egyre szerethetőbb partner.
2019. jan. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem akartam megbántani de végül kibukott belőlem ez az. Azóta is bánom mert nem tehetett róla. De ez van. Am mond el hogy mit érzel de legyél őszinte.
2019. jan. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!