Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 éve nem tudom túltenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve nem tudom túltenni magam valakin. Úgy érzem, belebetegszem. Sose lesz nyugtom már?

Figyelt kérdés
26 vagyok. Én dobtam a lányt, de már akkor éreztem, hogy nem kellett volna. Szeretett. Tökéletesen passzolt hozzám lelkiekben. Ugyanazok az érdeklődési köreink, ugyanazok a dilijeink. A családjával is jóban vagyok a mai napig. Úgy érzem, mintha a másik felem lenne. Tényleg az az érzésem, hogy olyan, mintha nekem küldték volna. Azóta már van valakije. Félek, hogy majd amikor feleségem lesz, akkor is ezen fogok agyalni örök időkig, mert azóta se találtam senkit, aki úgy megmaradt volna bennem.
2019. jan. 22. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért szakítottál vele?
2019. jan. 22. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Megijedtem az elköteleződéstől. Komoly lány, vallásos, rögtön bemutatott a családjának. És nagyon ragaszkodott hozzám. Ez valahogy szokatlan volt nekem. Nem tudtam akkor eléggé megbecsülni.


Annyira furcsa, mert olyan, mintha tegnap lett volna. Az agyam egy része még mindig úgy érzi, mintha együtt lennénk. Túl mély hatást tett rám. Tudom, hogy hülye vagyok, de komolyan úgy érzem, hogy nincs értelme így élnem. Egyszerűen túl sok minden egyezett. Nem bírok ezzel a tudattal élni, hogy egy ekkora esélyt kihagytam. Évek óta járok pszichológushoz, tudom, milyen a személyiségem és mik a hibáim. Pont ez a lány illett volna hozzám, és csak ő. Egyszerűen látom magam mellett, mint a gyerekeim anyját. Még édesanyámra is hasonlított kicsit. És ő is imádta a gyerekeket, mint én...

2019. jan. 22. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát bástya, mintha én írtam volna. Én is 26 vagyok. Nekem is ő volt a nagy ő.


Ezt csak egy másik elsöprő szerelem fogja felülírni.. de sajnos akkor is őt fogod keresni benne. Én is ebbe a körforgásba vagyok, csak kb 1,5 éve.. Azóta volt 4 barátnőm is.. de egyszerűen mindbe őt kerestem, a személyiségét, a szokásait, a nevetését. Rettentő nagy balek vagyok. Egyszerűen elcsesztem az életem. Persze neki is van már új azóta.. Dúl a love. Rettenetes érzés ez.

2019. jan. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha nem jön másik elsöprő szerelem? Persze jöhet, csak hát... valahogy nehéz most hinnem benne. Főleg, hogy ezzel a lánnyal ennyire passzoltunk. Tényleg mintha hozzám rendelték volna.
2019. jan. 23. 00:23
 5/7 Rockarc ***** válasza:
100%

Te is forditva gondolkozol. Amig nem engeded el fejben, addig nem is tudsz tovabblepni. Engedd el, es akkor talalhatsz majd olyat, akivel ossze tudod kotni az eleted. Kar a partrol nezni a hajot, az mar elment. Az elet egy folyamatos ujrakezdes. Alkalmazkodj.


42F

2019. jan. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szinte csak férfiaktól hallani ilyet. Mintha nők utólag nem bánnák a szakítást... én legalábbis nem nagyon hallok ilyet.
2019. jan. 23. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez ismert jelenség:


[link]


Nő egyébként mindig talál valakit, és könnyen talál jobbat.

2019. jan. 23. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!