Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miert tudja egyik naprol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Theywillknow kérdése:

Miert tudja egyik naprol a masikra tultenni egy no magat tobb evnyi kapcsolaton?

Figyelt kérdés
Tobb eve vagyunk egyutt, joban rosszban. Mikor problemaink vannak, szetmegyunk majd kibekulunk.. Igy ment ez. Mindig miattam jottunk ossze ujbol, mert nem akartam elvesziteni. De mindig azt a latszatot kelteti vita utan, hogy siman tul tudja tenni magat. Nem keres, leraz, nem tudom hol van.. Tarskeresoket keres google-on, furcsa keresesi eredmenyeken kapom..Aztan valahogy osszejovunk mert hianyzik.. Ilyenkor mit tegyek? Tenyleg ilyen egyszeru egy embert felejteni? Felejtos az ilyen lany? Ilyen igazi szerelmet sosem ereztem senki utan.. Sok az emlek, de ilyenkor elbizonytalanodok.. 27/F

#tullepes
2018. aug. 18. 18:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon csúnya általánosítás. Volt olyan kapcsolatom, amin több, mint 2 a alatt lettem túl, és valóban volt olyan, ami után másnap felszabadultam, de amit ott kaptam, azok után annyira kiégtem, teljesen elidegenedtem és megundorodtam tőle, és csak szabadulni akartam. Embere válogatja ki hogy éli meg ezeket, ki mennyire lojalis, lelkiismeretes stb, de a te negatív élményedet ráhúzni mindenkire.. hát..
2018. aug. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szetmentek, kibekultok? Milyen kapcsolat ez? Mar reg tultette magat rajtad.
2018. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Miert csunya? Nem minden nore mondtam, hanem ora. Komolyan ezt csinalja, de mikor beke van, mesterien "jatsza" el a szeretlek fogalmat. Mikor harag van, facebook reg, badoo, chat es ilyen dolgokon kapom. Sok rosszan atmentunk, sok szep emlekek, de voltak rosszak is. En nem tudnam ezt tenni a masikkal, ilyenkor nem erzi hogy fajdalmat okoz a masiknak? Vagy tesz ra?
2018. aug. 18. 18:46
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező. A barátnőddel nagyon nem stimmel valami mentálisan.

Ok, sokmindenen túl vagytok, de gondolj bele, ha problémátok van, neki az a megoldás, hogy szakit? Aztán megy társkeresőzni, és várja, hogy te puncsolj neki, aztán meg megy a jaj de szeretlek?

Még te magad is úgy nyilatkoztál itt, hogy mesterien eljátsza...tehát érzed te is, hogy nem igazán őszinte. Manipulál, mert tudja, hogy szereted, és veled ezt meg lehet tenni, és eléri célját. Játszik veled. Hogy miért, azt nem tudom, de ezt nagyon be kellene fejezni. Elhiszem, hogy szereted, de látod, hogy nem működik ez a kapcsolat. A problémákra nem az a megoldás, hogy faképnél hagyjuk a másikat, hanem hogy megbeszéljük, és megpróbálunk kompromisszumra jutni.

És nem, nem vagytok együtt jóban rosszban, mert a "rosszban" szépen eljátsza veled a leírt jelenetet. Erre nem lehet kapcsolatot építeni.

Jobb lenne, ha elengednéd végleg. Mikor megint jön egy ilyen szakítósdi, akkor hagyd menni. Ne keresd többé, tiltsd le, és próbálj tovább lépni. Az idő majd segít, és lesz más szerelmed.

2018. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszodat. Kulon azt is, hogy normalisan, embersegesen megvalaszoltad.
2018. aug. 18. 19:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Időnként megun téged, aztán nézzünk csak körbe talán valamelyik társkeresőn találok másik pasit, ááá itt nincs most, ááá itt van egy , hát jó ismerjük meg, hümm mégsem volt az igazi vele, háát jóó visszamegyek a megszokott pasimhoz....

hümm már megint uncsi háát menjünk el buliba....áá végre egy jófej pasi....áá mégsem az jó lesz ismét a megszokott barátom....

2018. aug. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
El tudod mondani mit szeretsz benne?
2018. aug. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!