Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » 3 hónapja már, hogy szakítottu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 hónapja már, hogy szakítottunk és nem tudom túltenni magam. Hiányzik. Vissza lehetne szerezni? 20/L

Figyelt kérdés

Már több mint 3 hónap eltelt hogy szakítottunk és július vége óta abszolút nem is beszélünk. Az a helyzet, hogy neki már más van, de úgy köszöntünk el egymástól hogy azt mondta, hogy "nem tudom azt mondani, hogy nem szeretlek". Bár aztán mindenki mondhat bármit, de én el akarom ezt hinni.

Szakítást az is eloidezte hogy egyetemre jöttem és elmondása szerint még nem éltem ki magam, mindig menni akartam bulizni stb. úgyhogy ebben igaza van, de szükségem van rá.. Viszont ha neki is szüksége lenne rám akkor keresne, igaz? És nem mással lenne, aki közelebb van hozzá..

Sajnos amerre ő lakik arra csak úgy nem járok, csak miatta mentem arra anno, úgyhogy az nagyon feltűnő lenne ha arra járnék, hátha osszefutunk.. Úgyhogy sosem fogunk véletlenül osszefutni az a baj és az a lényeg hogy rettenetesen hiányzik és nem bírom nélküle

Nekem is lenne lehetőségem mással ujrakezdeni, de nekem nem kell más.. Mindenkiben őt látom, őt keresem


2018. szept. 13. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kapcsolat nem működött először. Miért működne másodszor, mi változott?
2018. szept. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez alatt a 3 hónap alatt sok minden atfogalmazodott bennem és átértékelésre kerültek a dolgok
2018. szept. 13. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez a hajó màr elment.Lépj túl rajta hisz neki màr új kapcsolata van.
2018. szept. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Türelem. 3 hónap még semmi. Ha 1 év után se tudsz túllépni rajta, akkor már érdemes szakemberhez fordulni. Addig meg tanulj.
2018. szept. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon szeretne téged,nem tudna mással együtt lenni.
2018. szept. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj! Igazuk van! Az a baj hogy ezek a csótányok direkt mondjàk hogy szeretnek csak hogy remènykedj és szenvedj mardosd magad továbbra is. Nem éri meg! Engem is ott hagyott június közepén telefonba szakított. Èn is próbàlkoztam, hitegetett meg hogy szeret meg àt gondolja... stb duma! Közbe meg kialakulóba volt neki a pali! Ezek direkt szenvedtetnek, gerinctelenek!!! És nem tudom te hogy vagy vele de kellene neked màs utàn? Ugye nem! Ha nem tartott ki meletted akkor ha később lett volna vàlsàg a kapcsolatotokba akkor dob! A nők ilyenek hinni nem lehet nekik. Meg ez is gusztustalan hogy ezek màr egyből mással vannak, undorító! Tudom mit élsz át! Kitartást!
2018. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!