Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Szakítás után fizetnem kell-e az ex-barátnőm tartozását?

A barátnőmmel szakítottunk. Ő tartozott/tartozik a legjobb barátnőjének kb. 100 000 Ft-tal. A barátnő elvárná, hogy én fizessem ki (törlesszem) azt a tartozást, merthogy mint exnek ez kötelességem. Egyébként az a tartozás még az összejövésünk előttről származik, tehát úgymond nincs köze a volt párkapcsolatunkhoz. Illik segíteni az exnek ezzel? Kizárólag a szakítás után merült fel, hogy fizessek, korábban (a kapcsolat alatt) föl sem merült. (Egyébként én sem állok olyan jó, hogy csak úgy dobálózzak százezerrel.)

Keress kérdéseket hasonló témákban: szakítás, pénz, tartozás, követelés

jan. 24. 13:40  Privát üzenet  

A válaszok
1 2 3 4
Most ugye ezt nem komolyan kérdezed? :D Könyörgöm mond, hogy csak vicc, és tudod, hogy mi a helyes döntés :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/33Időpont jan. 24. 13:41 Privát üzenet
Dehogy nehogymár mi közöd neked az ő tartozásához.

A válasz 93%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/33Időpont jan. 24. 13:42 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Sajnos nem vicc. Megtörtént. Nem fizettem, nem is áll szándékomban. De érdekelne, hogy volt-e már vki hasonló szituban, vagy hogy hogyan reagálna. Köszönöm előre is. :)

# 3/33Időpont jan. 24. 13:43 Privát üzenet

Sem a kapcsolatod alatt, sem utána nincs közöd az ő tartozásaihoz, adósságaihoz. Ami hozzá tartozik, azzal foglalkozzon ő. Egyedül rá tartozik.

Ilyen baromságot is ritkán hallok, hogy kötelességed fizetni más tartozását :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/33Időpont jan. 24. 13:43 Privát üzenet
De igen, ki kell fizetned ez így szokás, hisz te vagy az ex. Sőt... még kamatot is illik ilyenkor rászámolni, mivel szakítottatok. Plusz ha van az exednek és az Ő barátnőjének autója, azt is neked kell tankolni. Nem is értem mi itt a kérdés...

A válasz 82%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/33Időpont jan. 24. 13:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ja, és olyan is elhangzott az exbarátnőm barátnője szájából (négyszemközt), hogy én fizessek és cserébe rábeszéli az exemet, hogy ismét jöjjön velem össze. :D Magyarul kiárusította a legjobb barátnőjét. Vagy ilyesmi. :D

# 6/33Időpont jan. 24. 13:44 Privát üzenet
Helyes, ebben nincs semmi rossz. Neked kell fizetned.

A válasz 16%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/33Időpont jan. 24. 13:45 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Várjatok csak! Én pedig tartozom az egyik banknak fél millióval. Akkor majd azt mondom, hogy azt pedig fizesse az exbarátnőm.... levonjuk a százezret, és már csak 400 ezerrel jön. :D

# 8/33Időpont jan. 24. 13:46 Privát üzenet
Hàt nem tudom kiről/milyen lànyokról van szó,de èn biztos,hogy egyikkel sem àllnék szóba soha többet,ne fizess véletlen se.Hàtha ezt így ketten megbeszéltèk,hogy mindenketten jól járjanak.És most nagyon okosnak hiszik magukat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/33Időpont jan. 24. 13:50 Privát üzenet
Nem jól látod. A banki tartozást neked kell fizetned, de az exed tartozását is, hiszen te vagy a férfi és ő az exed. Vannak kötelességeid. De ezt már leírtam. Plusz még az autóját is neked kell tankolnod.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/33Időpont jan. 24. 13:50 Privát üzenet
1 2 3 4

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha élettársak leszünk papíron, és együtt is élünk, ebben az esetben kell-e tartás díjat fizetnem a páromnak?
Ha a tinder azt írja, hogy már X ember lájkolt és elő kell fizetnem tinder goldra, hogy láthassam őket, akkor valóban lájkolt más is vagy csak marketing?
2 hónapja beregisztráltam a"be2" társkereső oldarla és tegnap kaptammásodjára felszólítást h be kell fizetnem egy bizonyos összeget?
Régóta nem tudom fizetni a hiteleimet. Már a csillagos égbe szállt. El váltam 75ezer a gyerektartásom. A hitelem kb, amit egybe kíkéne fizetnem 15millió. Lehetetlen. Ha rajtam...
Apa tartozasat ki kell fizetnem? Én keressem a bankot? 19/L
Sürgős! Kell-e fizetnem édesapám felvett tartozását?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szakítás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!