Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ex törlése facebookról és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ex törlése facebookról és egyéb platformokról?

Figyelt kérdés

Ti mit gondoltok erről?


Én mindig úgy voltam ezzel, hogy egyfajta gyengeség és menekülés, mintsemhogy megoldás. De egyszerűen mindig felbukkan újra s újra, de persze sose akar tőlem semmit...


2019. jan. 27. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hala isten az elso szerelmem tavkapcsolat volt 3 evig voltunk egyutt 1 eve szakitottunk, fb,insta tiltas azonnal azota azt se tudom hogy el e vagy hal, igy konnyebb elfelejteni viszont multkor instan a letiltott emberek kozul kerestem valakit es meglattam a profilkepet es egy masik kannal volt mondom kiraly legalabb tullepett :D
2019. jan. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tehát szerinted alap?
2019. jan. 27. 21:55
 3/15 anonim ***** válasza:
Én nem töröltem le senkit, hasonlóan gondolom, mint te. De a követéseket leállítottam, hogy ne lássam őket (nem is nézegetem őket).
2019. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem kell mindig erősnek lenni és nem is lehet.
2019. jan. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1. Vagyok, nem mondom azt,hogy alap attol fugg hogy valtatok el, ha ra tudsz nezni utana ugy hogy semmit nem valt ki beloled akkor nem kell letiltani/torolni.
2019. jan. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
2 éve úgy, hogy kidobott. Majd fél év 1 év után felkerestük egymást. Majd 1 év alatt 3x játszottuk el, hogy találkozgatunk, részemről tiszta öröm és azt hiszem létrejön valami újból, majd közli h ő semmit nem akar tőlem és nem tud már úgy hozzám állni.
2019. jan. 27. 22:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Èn töröltem mert szemètkedett folyton
2019. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én mindegyik volt barátnőmet töröltem. Így nagyon hamar elfeledkezem a létezésükről is, és mivel nem akarok tőlük már semmit, ez így van jól...
2019. jan. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Clay Morrow ***** válasza:
61%
Mindig ezt csinálom/tam lol. Más meg, hogy minek könyveli el, kicsit sem érdekelt sosem. Ezentúl se fog.
2019. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Nem is kérdés, mindkettőt mindenhonnan letöröltem, mint a sicc.
2019. jan. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!