Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Miért nem törli le Facebookrol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem törli le Facebookrol? Annyira zavaró.

Figyelt kérdés

A volt barátommal már elég régen,májusban szakítottunk. Én kb. Mindent letöröltem amihez neki köze volt,jelölések,közös képek bejegyzések stb.

Erre látom,hogy ő a közös képeken kívül mindent otthagyott,azokat is amin én vagyok,vagy a bejegyzéseim ...csak a prof és a boritó kép más ,egy külső valaki számára (vagy aki nem ismer minket eléggé) olyan lehet mintha nem is szakítottunk volna . Csak szerintem fura dolog ez ? Mi lehet az oka? Engem zavar ,de ha szólnék patália lenne csak.



2016. júl. 30. 16:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem az exed felnőttebb, mint te vagy.
2016. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem fura xd az ő adatlapja xd
2016. júl. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Miért felnőttebb? Mert engem zavar ,hogy látszólag együtt vagyunk mikor én kivágtam mert undorító volt velem ? Igen az övé de nekem ez kellemetlen,hogy akárki rámegy engem lát..
2016. júl. 30. 16:21
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben nem foglalkoznék vele.
2016. júl. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Tiltsd le és eltűnik. Ennyi.
2016. júl. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Utolsó :igen , nem látom ha tiltom de azért a bajom nem szűnik meg mert még mindig azt hiszik az emberek ,hogy van köztünk valami. Szerintem magának sem akarja bevallani ,hogy köztünk már soha nem lesz semmi. És fél ,hogy kiderül a szakítás az ismerőseink számára.
2016. júl. 30. 17:11
 7/15 anonim ***** válasza:
59%
Miért fél hogy kiderül hogy szakítotatok? :D
2016. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó,mert ha kiderül a haveri és családi körében ,hogy miért szakítottunk akkor az nagyon rossz fényt fog vetni rá ,így nem kell magyarázkodnia.
2016. júl. 30. 19:10
 9/15 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg nincs kedve törődni az egésszel. Lehet, hogy csak nem a facebook-on él, mint te...
2016. júl. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó,miért élek a Facebookon azért ,mert feltűnt ,hogy lassan 3 hónapja külön vagyunk és mégsem töröl,és pont ő él ott ,mert mindig egész nap a gépen/telón lógott ,szóval ez fals megállapítás.
2016. júl. 30. 21:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!