Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Ha a felek nem alkotnak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a felek nem alkotnak egy part de van kicsi (1eves) gyerek, mennyire megszokott az, hogy a nevnapokat szuletesnapokat, karacsonyt es a nagyobb unnepeket egyutt toltik?

Figyelt kérdés
Es itt nemcsak a gyerek szulinapjara vagy nevnapjara gondolok,hanem a felekere is.ki az akinel ez igy van?
2019. febr. 1. 12:53
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Ennyi erővel már együtt is lehetnének szerintem.

32/f

2019. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A sógoroméknál is így van. A nagyobb ünnepeken (karácsony, húsvét, szülinap) ott az egész pereputty. Sógorom apja az új nőjével meg annak a gyerekével, az anyja az új férjével meg a gyerekével. Nekem tök fura ez a szitu, de náluk ez a szokás.
2019. febr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Onnantól, hogy elváltak a szüleim, soha egyetlen közös esemény sem volt. Furcsa is lenne.
2019. febr. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ha lenne barmelyikunknek kapcsolata,ok nem lennenek ott.csak mi.harman
2019. febr. 1. 13:03
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna, ha a párom összejárna a volt feleségével.
2019. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Amit kommentként írsz kérdező, az baromi gáz szerintem. Ezesetben legyetek ti egy pár.

32/f

2019. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem minden attól függ, hogy milyen volt az elválás, maradt-e normális emberi kapcsolat, vagy szívből utálják egymást. Illetve még az se mindegy, hogy van-e azóta új párjuk, esetleg új gyerekek.


Van olyan is, amit 2-es ír, hogy összejár az egész csapat, gyerekek, szülők, új férjek, új feleségek, új gyerekek. De azért ez inkább ritka, mint sem megszokott dolog. Szerintem ez maximum akkor működik, ha kihűlt a kapcsolat, békében elváltak, aztán utána lett mindenkinek új párja.


Nálunk nem volt ennyire békés az elválás, feleségem előbb hosszú viszonyt folytatott, aztán lelépett a szeretőjével. Nem vagyok haragtartó, az exfeleségemmel (de csak a pasija nélkül!) simán benne lennék közös ünnepekben, de csak a gyerek születésnapja, névnapja, gyereknap, stb, elvégre csak a gyerekünk anyja. Közös karácsony, vagy az én/ő névnapja/születésnapja kizárt dolog. Nem egyszerű dolog, az biztos ... Nemsoká közeledik a gyerek születésnapja, de van egy olyan sejtésem, hogy nem lesz közös buli, hanem lesz egy buli nálam, meg egy nála. Nem hiszem, hogy elküldené a pasiját arra a napra "moziba".

2019. febr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 D.Lívi válasza:
Bizonyára fura ,de szerintem ez szép dolog!A gyermeket nézik hogy neki jó legyen és ne sérüljön.Ha ezt így megszokja a gyermek és a felnőttek is utána könnyebb mindenkinek!Nem kell úgy szétmennie egy párnak hogy utána "köpködés" legyen a vége!
2019. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Nem kell köpködni, de akkor mi a fenének új kapcsolat, ha ők vannak együtt. A gyerek meg mindenhogyan sérül.

32/f

2019. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!