Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mért nem birok jobban lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem birok jobban lenni?

Figyelt kérdés
Már 2 éve nemnbirok túllépni a volt barátnőmön.Még mindig szeretem és mindennap eszembe jut pedig nem akarom.Elvagyok keseredve nem jön be más még soha nem jártam igy.Már nem tudom mit tegyek.
2019. febr. 4. 19:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló történetet én is átéltem, szerintem a legjobb, amit tehetsz ebben az esetben, ha teljesen lekötöd a figyelmedet, elfoglalod magad. Legyen szó itt akár munkáról, hobbiról, tanulásról, el fogja terelni a gondolataidat.
2019. febr. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsánat de ilyen hosszú gyász már beteges. Más lelki problémára utal.
2019. febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó miért lenne beteges? főleg ha szerette!

Én 4 éves kapcsolat után 3 évig vergődtem szó szerint ahogy te írod.Voltam pszichológus-nál semmit nem ért írt fel gyógyszert ami csak rosszabb volt kisérletezett rajtam melyik gyógyszer válik be...sok pénzt meg el vette.Én 3 év után most már tudom azt mondani,hogy el fogadtam a helyzetet de ezt egy lánynak köszönhetem akivel bár igaz már nem vagyunk együtt.De kell más személy az éltedbe hosszabb távon ne várd el,hogy egyből halálos szerelmes legyél.Ha jön egy lány találkozgass vele és szépen had teljenek a napok hetek hónapok és jobb lesz nálam így volt.Nálam ez jött be se a sport,hobbi ilyesmik nem vált be csak ez.Szedj fel egy csajt és próbáld meg vele ne zárkózz el! ő boldog mással legyél te is!Ez az egy mód van rá csak másik lány hidd el ugyan ebben voltam mint te tudom mit beszélek! csajozás csajozás csajozás!:D Remélem segítettem fel a fejjel van kiút még ha most azt hiszed nincs is ;) 22F

2019. febr. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!