Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogy szakítsak barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szakítsak barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretjük egymást sok mindenen atmentunk, mindig összhangban vagyunk dominasak vagyunk mindketten, de egyszerűen komoly kapcsolatra nem vagyok kész, 21 éves vagyok, ő 24.

Teljesen más eletceljaim voltak előtte, külföld, alapok megteremtese, élvezni a fiatalsagom, de az a baj h szeretem, ő külön él albérletben, szeretője voltam sokaig, csak egy kalandnak indult de azóta szét ment a barátjával, nagyon sok. Mindent megtett értem de össze költözést nekem túl sok 6 hónap után komoly dolgokat akár de én a felére nem vagyok felkeszulve, már szét mentünk egy párszor de valahogy mindig vissza kerültunk egymáshoz



2019. febr. 11. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Ha mondjuk Kovács Jánosnak hívnak (csak egy példa), kérd megy egy barátod, hogy hívja fel a barátnőd:

"- Helló, te vagy a Kovács János exe?

- Nem.

- De!"

Ebből le fog esni neki :D

2019. febr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretném egyedül hagyni h egyedül fizesse a dolgait előző csávoja a seggét kinyalta, meg ennek ellenére is akár h nem vagyok felé annyira se pénzes
2019. febr. 11. 18:36
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanezt mondd el neki, de azt azért ne mondd, hogy nagyon szereted, mert ha szeretnéd, akkor nyilván vele akarnál lenni. Max. jó volt vele az ágyban.
2019. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nőért nem kár...
2019. febr. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezeket már elmondtam, de mindig ravesz h így úgy megoldjuk
2019. febr. 11. 18:59
 6/10 A kérdező kommentje:
Előző kapcsolata 3evig tartott bsose szerette, előző 6 öt soha nem csalta meg,. Mindenről beszámol mit csinál többször is tesztelve lett
2019. febr. 11. 19:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindketten dominánsak vagytok? Szerintem te papucs vagy nem domináns.
2019. febr. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az lehet, pedig nem rám vall.
2019. febr. 11. 21:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen nekem is úgy tűnik inkább ő dominál ebben a kapcsolatban, ha ez nem így lenne, nem beszélt volna rá már többször is, hogy próbáljátok újra, pedig ha ennyiszer szétmentetek, nyilvánvalóan nem passzol valami. Nehéz az ilyen se veled se nélküled kapcsolatból kilépni. Most úgy érzed persze, hohy szereted, eszedbe jut mi mindent megtettetek egymásért, a közös élmények, és ha arra gondolsz ez megszűnik, nagy lehet az űr benned. És ha tényleg szakítotok, valószínűleg egy ideig ott lesz az űr. Egy ideig. Ezt az időszakot kell túlélni egymás újrakeresése nélkül, s ha ez megvan, lassan lehet rájössz, jobb nektek külön. Amúgy meg arra válaszolva, hogy hogy szakíts: ülj le vele komolyan és mondd el ezeket neki, amiket ide leírtál. Ennyi.
2019. febr. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Hamvas rétihéja ***** válasza:
Minél hamarabb szakítasz, annál jobb.
2019. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!