Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítsak a barátnőmmel, csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak a barátnőmmel, csak azért mert ő az első?

Figyelt kérdés

Már régóta együtt vagyok a jelenlegi párommal, és bár vannak nézeteltéréseink, azért alapjaiban véve jól elvagyunk. Viszont nekem ő az első barátnőm, előtte senkim sem volt, neki én már inkább a sokadik vagyok. Ezzel persze semmi baj sincs, csak felmerülnek bennem kétségek: érdemes-e veszni hagynom a fiatal éveimet, belemenni egy esetleges házasságba, ami -elnézve a többit- 10-20 év múlva majd jól tönkre is mehet, és akkor majd 40 évesen kezdhetek újra "csajozni", bepótolni azt amit fiatalon kihagytam. Ha csupán racionális alapon közelítenék a dolgok felé, akkor azt mondanám, hogy nagyobb a valószínűsége annak, hogy jobban megbánom, ha kihagyok dolgokat, mint azt, hogy mellette maradok :(

Viszont tényleg olyan fontos szerintetek, hogy az ember "kiélje" magát?


2019. jan. 3. 14:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha ilyen felmerul,szakits
2019. jan. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

Te mindenkepp. Aztan majd 10 ev mulva taknyod nyalad osszefolyik a sirasban, majd ha latod h o mar feleseg, kozbe rajossz h almaid noje. Vagy nem, lehet h kieled magad, aztan neked jon el az igazi.

Lutri...

De ot mindnekepp hagyd beken es ne amitsd.

2019. jan. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez így felmerült benned, akkor idő múlásával csak még erősebb lesz. Van egy barátom, aki ugyan így van, hogy együtt vannak 3 éve barátnőjével, ő az első neki és most nem tudja mit tegyen mert úgy érzi nem élte még ki magát. Hidd el, nem olyan a szingli élet mint a filmekben, nem dugsz minden héten más csajt, 1-2 hónap múlva lehet megbánnád, hogy szakítottál vele, de akkor már szevasz. Ha szereted és el tudod képzelni az életet vele, akkor ne úgy fogd fel, hogy elveszik a fiatalságod, hanem úgy hogy mekkora szerencséd van, hogy egyből megtaláltad a társad, akivel leéled az életed.
2019. jan. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

A barátnőd erről hogy vélekedik ? Szerintem csak be vagy szarva, hogy alkalmatlan időben hagy ott.

32/f

2019. jan. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Beszéltem már vele ezekről a dolgokról. Neki volt fiatalsága, nem érezném túl fair-nek, ha 40-50 évesen szakítanánk és buktam emiatt az életem.
2019. jan. 3. 14:49
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
Te nem szereted ezt a nőt. Menj és éld ki magad, de ne csodálkozz, ha valami nemi betegséget is elkapsz majd.
2019. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Ezért nem szabad szűzzel összejönni bizonyos kor felett.

Ha ezt a vágyad ő is tudja, akkor ennek a kapcsolatnak lőttek.

Szakíts vele, és dugjál, kúrjál, szopasd a ribiket, hogy aztán 5 év múlva te is sírhass, hogy minden nő ku.rva, és a pénzen kívül nem érdekli semmi.

Addigra a barátnőd már rég boldog lesz mással, de úgyis csak az fontos, hogy darabra annyi lyukba dugtad be, hogy te győztél.

2019. jan. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Mi az akadálya annak, hogy a barátnőddel együtt éljetek? Vagy neked az élet kimerül abban, hogy minél több nőt megfektess?
2019. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%
Ha az az élet célod, hogy ki éld magad akkor ne maradj vele. Miért kellene szét mennetek 40 évesen, ha jól megvagytok? Mert más házassága is tönkre ment? Rohadt rossz kiindulási pont.
2019. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Ha ez nem fontos, akkor miért szól minden arról, hogy ki milyen nőt tud ki imádkozni a bugyijából?
2019. jan. 3. 15:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!