Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patrik611 kérdése:

Hogyan szakítsak a barátnőmmel?

Figyelt kérdés
7 hónapja együtt vagyunk és nagyon szeretem szinte egésznap hívom keresem és ő is ígyvan vele, de egyszerűen nem tudom mit tegyek nekem sok egy kicsit a múltja hogy beszélgetett sok fiúval. Még szűz volt mikor összejöttünk és mikor elmegy valahova a barátnőjével olyan bunko és lekezelő utánna meg sír nekem mikor megharagszom. De ezt már nem bírom idegekkel úgy érzem ha nem szakítok megzavarodok. De viszont élni nemtudok nélküle valaki S.O.S adjon valami tanácsoooooooot.

#szakítás #Kapcsolati problémák.
2018. jún. 29. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%

üzenj neki:


Szia! Itt agy!

"Milyen agy?"

Mától szingli vagy,

2018. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Látod erről beszélek, úgy irányítsák az embert ahogy akarják, utána meg csodálkozik az ember ha begolyózik!

De amúgy az miért zavar, hogy beszélgetett sok fiúval?

2018. jún. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
😂😂
2018. jún. 29. 17:27
 4/11 A kérdező kommentje:
Az jó kérdés..! Egyszerüen zavar idegesít. Úgy érzem ők fontosabbak voltak neki..pedig ez nem így van..vagy én már nem tudok semmit
2018. jún. 29. 17:28
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Te tök hülye vagy. Csak mondd el neki ezt, és megköszöni, hogy elhagytad.
2018. jún. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is szakíts vele. Hány éves vagy? 10? Még ilyen baromságot? És ha beszélgetett, akkor mi van? Szakíts vele, óvd meg magadtól. Agyhalott...
2018. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%

Hát...elég fura azért haragudni mert beszélgetett előtted más srácokkal...és ha nem lett volna szűz össze se jössz vele?

Ha ennyire labilis vagy és nem bízol magadban állj elé és mond el neki, hogy nem tudsz együtt élni a múltjával mert hogy hogyan volt mersze fiúkkal beszélni aztán szakíts vele.

Amúgy nem lehet azért lekezelő, mert folyton cseszteted valamivel, amikor elmegy? Lehet abból van elege...

2018. jún. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Tini témakörbe kellett volna irnod, jezusom.
2018. jún. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na már megint jön az, hogy amég nem múlt el 200 éves addig nincs létjogosultsága!
2018. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy mennyi idős, az csak a hab lehet a tortán. Arról van szó, hogy kb. agyhalott.
2018. jún. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!