Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Van olyan köztetek akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek akivel Valentin napon szakítottak/szakítanak vagy aki Valetin napon szakított/szakít?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a valetin napot, ezen a napon én mindig szomorkodom, búslakodom és magamba vagyok fordulva.

2019. febr. 14. 14:11
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Igen, van.

Számomra nincs nagy jelentősége a Valentin napnak, mert mindennap szerettem és kimutattam.

2019. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
Van, én szakítottam, nem tudtunk előbb találkozni én meg nem akartam végig romcsizni meg jópofizni a napot mikor tudtam, hogy számomra ennek nincs jövője. Nekem amúgy sem jelent sokat a valentin nap, nevezhettek kegyetlennek, de inkább szakítok valentinapkor minthogy tettessem, hogy minden szuper aztán hidegzuhanyként dobjam ki az illetőt.
2019. febr. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem tudom, de ünnepnapon szakítani valakivel, amikor amúgy is éhezik mindenki extrán a szeretetre a nagy össznépi bezsongatás miatt, különös kegyetlenségnek számít.

Másrészt elkerülhetetlen, hogy sokan éppen ezekben a napokban érik el a tűrőképességük utolsó millimétereit és robbannak.

2019. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szakítás nem egyik napról a másikra történik. Általában úgy tőrténik, hogy egy ideig elhidegülünk egymástól a párommal, egyre kevesebbet beszélünk egymással. (kivéve ha valami konkrét dolog történt, ami miatt hirtelen szakítunk, pl. megcsalás leleplezése)

Ez nem olyan, hogy egyik nap szeretjük egymást, másik nap szakítunk.. kivéve valami nagyon felszínes képmutató kapcsolatban..

Volt már szakításom Valentin nap környékén, de nem ért villámcsapásként, mert azelőtt is tudtuk, hogy ez nem működik.

2019. febr. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valenti napon nem, de a saját születésnapomon szakítottam már.
2019. febr. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem, de hónapokig voltam úgy az exemmel, hogy már szerettem volna szakítani, úgyhogy nem voltam hajlandó normálisan megszervezni ezt a napot vele, meg később az "évfordulónkat" sem, viszont a szakítás csak később történt meg.
2019. febr. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem 8 év után dobott ki a feleségem, éppen február 14-én.


42/F

2019. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Valentin napon még nem. Velem az egyik exem karácsonykor szakított sms-ben. :) Megírta, hogy ne várjam, hogy jöjjön mert most szakít velem.
2019. febr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmmel szakítottak már így, de nekik nem volt ez különleges ünnepnap.


Nekem minden ünnepnap különleges. Volt, hogy azért nem szakítottam az exemmel, mert karácsony, évforduló és szilveszter előtt nem akartam, pedig pont karácsony előtt 3 nappal telt be a pohár. Januárban bepótoltuk a szakítást... :D

2019. ápr. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!