Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Vannak itt olyanok akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyanok akikkel nemrég szakítottak? És nem tudják elfogadni? Segítségre lenne szükségem . Egyedül maradtam, nemtudok aludni, enni, dolgozni, semmi jövőképem .

Figyelt kérdés
Szerencse hogy van egy kis félretett pénzem és nem kerülök utcára. Nem tudom hogy lehetne ebből kikeveredni

2019. febr. 13. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Tehát költöznöd is kell a közös abliból/lakásból? Mi a pontos sztori? Miért mentetek szét?
2019. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

"semmi jövőképem ."


Ez a lényeg.


Céltalan hajósnak nem kedvez a szél.


Az általad épített hajón nincs fedélzet, csak te és a nő voltatok, s mikor ő leszállt jött a vihar, de te nem tudsz mihez nyúlni, nincs mibe megkapaszkodj, mert nem építettél árbócot, nincs vitorlád, hogy befogd a szelet, nincs kötélzet és nincs iránytűd sem.


Köss ki egy kicsit a partra és építsd tovább a hajódat, hogy be tudd fogni a szelet, és keress egy irányt, amit meghódíthatsz.


A hajó az életed.Arra kormányzod amerre, akarod.Ha nem kormányzod elszabadul...

2019. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, még pár hétig szarul leszel. Aztán visszajön az életkedved.

Ezt az utcára kerülést nem értem. Írnál róla bővebben?

2019. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk a részleteket. Ezek után, hogyan segítsünk?
2019. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak gondolj bele szerinted ez oké így? Persze szar a helyzet, meg nyilván hiányzik, de tényleg ennyire dramatikus a helyzet? A kapcsolatod előtt is képes voltál létezni, ezután miért ne tudnál? Tényleg annyira tragikus a helyzet, hogy így leamortizáld magad? A jövőképet meg nem értem. Az ember jövőképe az párkapcsolattól független kellene hog legyen. Mármint értem én, hogy befolyásoló tényező az, hogy párod van meg nyilván együtt tervezitek akkor a jövőt, de nyilván azt, hogy milyen szakmában dolgozol ezt nem kellene, hogy befolyásolja és attól, hogy most épp nincs senkid később még nyilván lehet majd. A jövőkép nálam nem olyan, hogy ha van valakim akkor azzal szépen megálmodom a jövőt és ha vége van akkor onnantól minden borul és én egy senki leszek a világon. Nekem van egy jövőképem, hogy mit szeretnék elérni az életben, pl család, két gyerek, szakmai előrelépés hobbyk satöbbi és ha jön valaki akit érdemesnek gondolok rá azzal ezt megosztom nyilván ő lesz a jelölt aki kísér az utamon, ha az úton jön egy lehajtó amin úgy dönt az aktuális párom/ vagy akár én akár közösen, hogy külön úton kell folytatnunk, majd jön más aki rákanyarodik. Sosem hittem az igaziban és a hatalmas nagy egyetlen szerelmekben bármennyire is vagyok végtelenül romantikus alkat. Persze egy kapcsolatot meg kell gyászolni ha vége lett pláne ha úgy történt, hogy te ezt nem szeretted volna, de hiába klisés így van: ETTŐL NEM ÁLL MEG AZ ÉLET. Én ilyenkor mindig szeretek egy picit fellélegezni és olyan dolgokkal igyekszem foglalkozni amit előtte mondjuk nem tudtam vagy csak korlátozottan tudtam csinálni.
2019. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nemrég költöztem a városba(ahol ő is van) hogy közelebb legyünk.Sokat táv kapcsolatoztunk ,és úgy éreztem ha ezt most meglépem akkor megmenthető a dolog.De nem így lett.Lett gyorsan munkám ,de nem szeretem és most ilyen állapotban nem is tudom elvégezi a feladatom ... szerettem volna még tanulni is,újra.Viszont így most minden borult ,és sokkal nehezebb célokat találnom mint eddig. A tartalékot arra írtam hogy fent tudnám magam tartani egy ideig ha csak ,,tengek-lengek ,, és nem feltétlen kellene olyan munkát végeznem amit nem szeretek.
2019. febr. 13. 16:35
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Szerinted a saját életed kinek a felelőssége? Jelenleg az egód tombol, ez okozza a válságot. Szerinted a világ változott meg? Nem! A te gondolkodásod negatív, ezért látod sötéten a jövőd!


Egyszerűen zárd le az egészet, gondold azt, hogy ez egy fejezet volt az életben, amiből tanulnod kellett. Vár még rád egy csomó jó dolog, ne pazarold már el a fiatalságod.


Gyászold meg, zárd le, aztán legyen önmagad élete a fókuszban. Más választásod amúgy sem lehet. Vagyis lehet, de ne legyél már buta!!! ;)

2019. febr. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha még figyeled a kérdést... szeretném megkérdezni túl vagy-e már rajta, és mennyi ideig tartott a szenvedés? Én most vagyok benne és nagyon nem látom a végét. 😔 Talán tudnál adni egy pici reménysugarat, hogy mindenki elfelejthető.
2020. nov. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!