Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Mit lehet tenni, ha meglépnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha meglépnek szexután?

Figyelt kérdés

Ismerkedem lazán, nem görcsölök nem vgyok ketsegbeesett , több hét utan adom be a derekam a pasiknak , tehat nem hamarkodom el , stb

Páran komoly kapcsolatot akartak stb , es en fontologtam a dolgon , de javareszt az törtenik , hogy miutan lefekszem a pasikkal , elvesztik az erdeklödesuket irantam . Utana mar semmilyen kapcsolatot nem akarnak . Mi lehet az oka ?



#meglepnek
2019. febr. 20. 19:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%

Mindegyik otthagy szex után, látom mennyire ragaszkodnak. Lepontoztál, mert igazam van és ezt te is tudod. De attól hogy piros kezeket nyomkodsz, a helyzet nem változik, és te sem. Nem háborogni kéne hanem válroztatni.

És köszi, szupcsi házasságban élek. :D Belőled indultam ki. Evvan'.

2019. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

1. Ha jó a szex, akkor nem az első alkalom után lépnek le

2. Ha a férfi azt érzi, hogy szórakozol vele, színészkedsz, húzod az agyát és utána egy szende szűz vagy az ágyban gy érzi mintha becsapták volna, dacból meg..sz egyszer és utána kiábrándultan távozik.

3. A férfi bármilyen furán is hangzik oda megy ahol jól bánnak vele, ahol értékelik amit csinál és ez magabiztosságot ad számára. Ha azt szeretnéd, hogy az áhított férfi melletted maradjon, akkor tegyél a kedvére, lepd meg valami finomsággal, hagyjad hogy férfiként viselkedjen és éreztessed vele hogy fontos számodra.

2019. febr. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"Nem taktika miatt vártam es nem azert mert hazasodni akarok


Nem akarok semmi komolyat"


Akkor mi a probléma?

32/f

2019. febr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az a probléma, hogy megis furcsa
2019. febr. 20. 20:40
 15/16 anonim ***** válasza:

Furcsa, hogy semmi komolyra nem gondolsz és semmi komolyat nem kapsz? Úgy általában mit tudsz meg róluk, mire beadod a derekad?

32/f

2019. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ha ezek a férfiak ierik egymást,akkor az első valószínűleg csak azt akarta,és mesélt a baràtainak,akik ki akartak ‘próbàlni’ és csak azért udvaroltak.Ha nem ismerik egymást,akkor lehet,hogy te viselkedsz úgy,hogy a férfiak csak azt akarjàk,de azt minden áron.
2019. febr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!