Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szerintetek mi nem egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi nem egyértelmű abban amit leírt?

Figyelt kérdés

Bocsi, ha túl hosszú..


Volt egy barátom akivel 3.5 évig voltunk együtt. Pár napja összekaptunk... Én furcsáltam is, hogy nem ír ezért én írtam neki (abból a célból, hogy beszéljük meg,hogy akkor, hogy is állunk) mert olyan semmilyen módon váltunk el. Persze vita lett a vége... Mondtam neki, hogy majd egyszer, ha szerelmes lesz nem fogja ilyen gyerekesen venni a kapcsolatát mint a miénket. Erre azt írta, hogy "téged is szerettelek" mondom neki, hogy ez azt jelenti, hogy már nem? Kérdeztem, hogy,ha most nem vesztünk volna össze mikor mondta volna el? Azt írta, hogy próbált rá utalni azzal, hogy egy ideje már nem mondta nekem, hogy szeretlek. (én nagyon ritkán mondtam neki, mert szerintem nem csak mondogatni kell)azzal jött hogy mert már én sem szerettem őt. Erre én nem úgy reagáltam ahogy ő azt gondolta, szerintem azt hitte, hogy énis azt fogom neki írni, hogy már nemszeretem. Akkor elnézést kértem, hogy zavartam és írtam neki, hogy, ha tudtam volna, hogy már nem szeret nem írtam volna neki. Erre elkezdte, hogy ő nem is úgy értette éz amúgy szeret, csak nem úgy mint az elején, mert gonosz vagyok,stb. Le screenshotolgattam neki az ő írásából amikor írta, hogy nemszeret és akkor is tagadta. Miért? Szerintetek miért tagadja azt amit leírt és minden féleképp kimagyarázást keres..?nem egyértelmű, hogy már nemszeret? Nem mond ilyet valaki a másknak,ha nem igaz. Ti, hogy értelmeznétek a helyemben?Volt ilyen helyzetben valaki? Elnézést, ha valami nemérthető, kicsit összeszedetlen vagyok...

20/l



2019. febr. 28. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szeret, de már nem szerelemből és kezd elhidegülni.
2019. febr. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Neki most ez az összeveszés jókor pont jókor jött.Már nem szeret,nem hiába írta,hogy ,,szerettelek" csak nem akart megbántani.Nyilván szeret még,mint embert de annyira már nem,hogy újra is kezdje veled. Sajnos..
2019. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Ezért is nemértem miért tagadja amit írt. Örülök, hogy elmondta.De így már semmi esetre sem érné meg kibékülni.
2019. febr. 28. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!