Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg nem egyértelmű a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem egyértelmű a nőknek, hogy ha lemondanak egy találkát akkor nekik kéne kezdeményezni a következőt?

Figyelt kérdés
Nem először fordult már elő velem, hogy egy nő lemondott randit, ezzel semmi probléma, főleg ha nem az utolsó fél órában mondja le. Bármi közbe jöhet, munka, betegség, család. Viszont azt nem tudom megérteni, hogy véletlenül ö9sszetalálkozva még ők teszik fel a kérdést, hogy miért nem jelentkeztem és milyen jó lenne találkozni?

2019. febr. 5. 11:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
31%

Mit varsz? A nok 90 szazaleka annyira okos mint egy zsomle, akiket readasul meg nem is nevelnek, mert ugyan olyan zsomle neveli oket.

Ezt nokent mondom...

Fogd fel ugy, h ez jo szuromodszer.

2019. febr. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Aki nem javasol új időpontot, azt nem érdekled annyira.
2019. febr. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%
T4 😂
2019. febr. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
40%

Komolyan, az ilyen kerdeseknel tovabb gondolom a dolgot, es rajovok h milyen szerencses vagyok h engem apam nevelt.

Az olyan hulye pitsakba is ugy belegajtanek hatulrol, akinek villogok h beengedem, es koszonni se tud. Bezzeg a ferfiak, nyomnak 3 mpig elekadasjelzot koszoneskepp, de no soha. Fuh, leszednem a bamba illetlen fejet. Es miert ilyen? Mert az anyja nevelte, aki arra nevelte h farsangkor o legyen a nyertes kiralylany a masik 20 kiralylany mellett, de h hogyan megyunk be egy hivatalba papirt rendezni, azt nem...fuh...

2019. febr. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
32%
Olyan körökben válogatsz,ahol a libák hozzászoktak,hogy a férfiak ha kell,ha nem a nyakukra járnak.De ez tényleg jó,ilyen csajokkal jobb nem kapcsolatot kezdeni.
2019. febr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
9%

#4-es szívemből szóltál :D

#1: tetszik a zsömlés hasonlat XDDD Nagyon jó :D

2019. febr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
#4: csak az elmúlt egy hétből: egy csaj a metrón rálépett a cipőmre, annyit sem mondott, bocs. Egy másiknak meg tartottam a liftet, hogy elérje, ahelyett, hogy elhúztam volna vele... erre minden normális ember legalább annyit odalök, hogy "kösz". Ő meg csak kussolt és meresztette a szemét, mint a hal a szatyorban.
2019. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
33%

Az a baj h a rendszer rossz, es sokszor nem maga az alany. Ha az anyja is egy ilyen okoska volt, es illemmalac, akkor h varnank el h normalis lanyt neveljen, es ez egy bezarult ordogi kor.

En felnott nokent ertettem meg, h miert voltam szerencses h apam nevelt. Meg a fiu temahoz is normalisabban allt mint az anyak. Megmondta, h kislanyom szep lany vagy, de nem a ket szep szemedre kapsz otost, es egy normalis fiunak az is szamitani fog, h milyen terveid vannak, nem csak a 2 szep szemed. Kb.

Meg h ha mar valaki kinyitja elottem az ajtot, akkor koszonjem meg, de ha valaki kifele jon a kocsmabol( jo, alkesz volt fater...xD) akkor illik ot kiengedni elsonek, hiaba vagy te lany.

2019. febr. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
21%

7-es, mondd oda neki, hogy szívesen!

A kérdésre válaszolva, a 2.-kal egyezek

2019. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem ennyire evidens az,hogy a nő kezdeményezze az újabb találkozót ha Ő mondja le.


Ha hozzáteszi a lemondáskor,hogy akkor nem jó, de bármikor a napokban/héten/jövő héten szívesen találkozik Veled ha lesz rá időd, akkor már mentességet kell Neki adni az alól,hogy konkrét időpontajánlattal keressen.


Lehet ezt bunkó módra tenni, de lehet kedvesen, figyelmesen, de nőként meghagyva (tudom, ez nem marad szó nélkül) a pasinak a lehetőséget. Itt inkább az első pár randira gondolok, ahogy bizonyára ti is. Később már nem hinném,hogy téma ez.

2019. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!