Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolkodik ennyit? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolkodik ennyit? Nem egyértelmű neki hogy kit válasszon?

Figyelt kérdés

Van egy lány akinek ugyan van barátja de nem jó már a kapcsolatuk mert a srác konkrétan csak lyuknak tekinti és azon kívül semmi. Kb. 4 hónapja beszélgetek a csajjal de mindig elmarad a randi a srác miatt mert nem akar neki fájdalmat okozni. Nekem 2 diplomám van, a gyereknek meg csak sima szakmunkas sulija és gyári melós valahol. 3x többet keresek, helyesebb vagyok, igényesebb. Állítólag a srác jó a szexben és kb. ezért vannak együtt de a lány szenved vele. Miért nem egyértelmű hogy hagyja el ha szenved vele? Számtalanszor mondta hogy lezárja vele és akkor összejövünk de semmi sem történt.



Miért lehet ez?


40F én, lány 27L, srác 30F


2019. febr. 21. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a csaj még abba a srácba szerelmes, ezért lehet ez. Szerintem ne vesztegess rá több időt...
2019. febr. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Ember, mégis mit vársz egy olyan kapcsolatfüggő, szánalmas ócska lotyótól, aki nem lép ki az állítólagosan szar kapcsolatából amíg nem biztos a következő nyomorult, aki összeáll vele? De most komolyan, azt hiszed az ilyen veled majd korrekt lesz, mert te annyira különleges vagy, hogy melletted jellemfejlődésen megy keresztül és hirtelen gerincet növeszt? 40 évesen még hiszel a tündérmesékben, agyam eldobom.
2019. febr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
Mert szereti a párját. Nem lehet hogy túl öregnek érez téged magához? Nem értem miért nem keresel korodbeli hasonló gondolkodású nőt.
2019. febr. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez a Te édzjárásod,mármint,hogy mivel vagy jobb nála.De általában nem így gondolkodnak a nők mikor párt választanak.Helyesebb,diplomás,igényesebb és amiket még felsoroltál.Ő nézőpontjai szerint lehet Téged meg tùl idősnek talál,nem vagyolyan vicces,stb.

És a nő szerelmes,onnan meg ugrik minden racionális magyarázat.És ez a lényeg.

A nő részéről viszont hatlmas IQ-ra vall,hogy azzal hiteget majd nemsoká-nemsoká otthagyja és Téged választ.Valószínű tudja,hogy ez nem igaz,esetleg az esze mondja,az a kicsi,hogy ez a helyes.Szóval ha innen nézzük,és miért ne tennénk,Te is elég sz..arul választasz nőt.

2019. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Mert szereti a párját és huszonevesen nem negyvenessel akar járni.
2019. febr. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
Nőként mondom ezt elfelejtheted! Szerelmes a srácba, szakmunkás ide vagy oda. Ez a mi nagy pechünk, hogy miért nem tudunk pont egy kétdiplmásba szerelmesek lenni... mert nem!!!! Mert az ész sohasem fog tudni úrrá lenni a szíven! És valóban 27 éveshez 40 évesen te túl öreg vagy.
2019. febr. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

szerintem a csaj csak élvezi, hogy a srác alatt van és ő megalázza, dominálja.

Sokan vannak így, panaszkodnak megállás nélkül, de titokban élvezik a helyüket és nem akarnak váltani. Szerintem a csaj a szakadékba is bele ugrana a párja miatt és szerintem esze ágában sincs kiszállni.

Szerintem neki bőven elég, hogy a te válladon kisírhatja magát, majd hazamegy a melóshoz és dugnak egyet.

Megkapja a lelki támaszt és a fizikait, te pótolod ki a pasija hiányosságát

2019. febr. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
A nö szerelmes! A szerelem nem lát diplomát ne haragudj, vannak olyan nök aiknek ez nem számít abszolùt hogy mennyit keresel! Nekem az elsö pasim volt gazdag, jóképü, elhalmozott de nem voltam boldog vele.. Egy autó szerelöjért hagytam el! 16 éve. Azóta boldog házasok vagyunk..Nem tudod ennek a nönek mi kell. De biztos hogy nem te.. esetleg egy váll vagy amin kisírja magát..
2019. febr. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Neked mi nem egyértelmű ezen 40 évesen? :D Mellesleg, az, hogy a csaj mit mondott neked a kapcsolatáról, nem feltétlen fedheti a valóságot. Nesze neked, 2 diploma.
2019. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!