Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottunk de szeretjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk de szeretjük egymást. Mitevo legyek? 😭

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 éve vagyunk együtt barátommal,illetve csak voltunk,mert közel egy hónapja szakított velem. Az ok az volt,hogy az utóbbi időben besurusodtek a dolgai,én meg túlságosan raadaszkodtam,es besokallt,hogy nem hagyok neki elég teret. Azt mondta,és éreztette is,hogy meg mindig szerelmes belem,és neki is borzasztóan faj,de ezt így nem bírja,neki egyelőre elég volt,és most nem akar kapcsolatot. Nekem őrülten hiányzik,és szeretném neki bebizonyítani,hogy van nélküle is életem,ezért már egy hete nem is beszélek vele semmilyen formában. Ha esetleg pár hét múlva felkeresnem és el hívnám valahova,annak lenne értelme? Koszonom!
2019. márc. 7. 08:51
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem felesleges abba a hitbe ringatnod magad, hogy még veled akar lenni. Aki szereti a másikat, annak nincs szüksége szünetre.
2019. márc. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Párszor mondta,hogy találkoztunk kicsit kevesebbet,mert nagyon elfoglalt a suli,munka és okj meg sport mellett,de nem figyeltem rá oda,hogy mit szeretne. Nem szünetet kert,hanem szakított,mert túlságosan raakaszkodtam,ő maga mondta telefonon és személyesen is,hogy szeret,de sok voltam neki. Nem ringattam magam semmibe.
2019. márc. 7. 09:26
 3/36 anonim ***** válasza:
87%
Nem,nincsen.Meg szerintem csak Te szereted,Ő meg próbált ùgy szakítani,hogy ne fájjon olyan nagyon.
2019. márc. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
79%
A szeretlek is olyan,hogy igen,csak annyira nem már,hogy az elég legyen egy párkapcsolathoz.
2019. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
74%
Hiába szeretnéd elhinnu hogy ő tényleg szeret téged az igazság az amit már írtak hogy lehet szeret mint egy embert de egy kapcsolathoz már kevés ez a szeretet. Plusz egy hete nem kerested ő keresett téged? Ha nem akkor a válasz is megvan. Felesleges ezzel tovább kínoznod magad.
2019. márc. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%
Most lehet én leszek itt a földönkívli, de meg tudom érteni a párodat valamilyen formába, és én nem gondolom azt, hogy attól még, hogy úgy érzi egy kis levegőre van szüksége nem jelenti azt, hogy ne szeretett volna, vagy akár most ne szeretne, de nyilván az valamelyest kiábrándító ha valaki azt érzi, hogy nagyon rátelepednek. Én azt javasolnám, hogy ezt most hagyd. Sok voltál neki, engedd egy picit levegőhöz jutni, ha tényleg szeret és hiányzol neki úgy is keresni fog magától is, ha te keresed fel azzal lehet mégjobban elijeszted. Ha meg nem keres akkor valószínűleg az előttem szólóknak lesz igaza és már tényleg nem szeretett úgy akkor meg eleve fölösleges is ezen lovagolnod jobb ha továbblépsz.
2019. márc. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
Nem Zsolt a barátod? :D
2019. márc. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Nem gondolnám,hogy nem szeretne. Először is,írta illetve a szemembe is mondta. Másodszor mondta,hogy borzasztóan faj neki is de egyelőre ez így most sok volt neki. Harmadszor pedig azt beszéltük,hogy most egy kis ideig békén hagyom aztán majd keres ha úgy érzi,hogy megnyugodott és megbeszéljük a dolgokat.
2019. márc. 7. 10:12
 9/36 A kérdező kommentje:
Az előtte levő napokban és hetekben is minden rendben volt,nem éreztem magam elhanyagolva,mindig mondta hogy szeret,hozzambujt,puszilgatott,szex is sok volt...nem gondolnám hogy egyik napról a másikra kiszeretett volna belőlem ...
2019. márc. 7. 10:26
 10/36 anonim ***** válasza:
Igen,szeret,neki is fáj,hogy ez már kevés a párkapcsolathoz,de ez van.Attól még szeret csak az nagyon kevés lesz mâr ahhoz,hogy veled akarjon maradni.
2019. márc. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!