Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Barátommal sokat veszekedtünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal sokat veszekedtünk mostanában, szakítottunk is, de folytatjuk mert szeretjük egymást? Lent

Figyelt kérdés
És megbeszéltük, hogy változtatunk. Eddig nem nagyon lett belőle semmi. Én azért félek , mert félek hogy nem tudok változtatni és félek (előre) h nem fog működni. Mit csináljak ? Szerintem ő is így van vele....

2014. szept. 3. 07:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Ennyi infóból nehéz érdemi választ adni.

Tudni kéne, milyen tulajdonságai miatt szereted, és min szoktatok veszekedni.

2014. szept. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 manó1235 ***** válasza:
Min veszekedtek? De ha mondjuk tök felesleges és hülye dolgokon veszekedtek az sokat ronthat a helyzeten és egy idő után nincs is kedve az embernek a másikkal lenni mert egyből negatívan áll hozzá. Ilyen pl a túlzott féltékenység (főleg ha nem is ad rá okot a másik) meg a stressz levezetése a másikon az sem a legjobb dolog és még sorolhatnám.. talán új programokat kéne kitalálnotok.. ami lefoglal titeket és addig sem vitatkoztok. Vagy kevesebbet találkozni és így nem mentek egymás agyára. Rem tudtam segíteni.
2014. szept. 3. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Korotok?
2014. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!