Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Kb másfél hónapja ismerkedek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb másfél hónapja ismerkedek egy sráccal, de nem akarok vele többet találkozni. Szerintetek mindenképpen élőben mondjam ezt el neki?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy kb másfél hónapja megismertem egy 28 éves srácot Tinderről. Én 21 vagyok. Az első randin nagyon nagyon szuperül éreztem magam, amikor beszélgettünk úgy tűnt, hogy nagyon egy hullámhosszon vagyunk. De aztán fokozatosan egyre kevesebbet beszélgettünk a randikon, olyan távolinak tűnt, mintha gondolatban nem ott lenne, szóval úgy láttam, hogy mégsem akar olyan nagyon megismerni és csökken a lelkesedése. A harmadik-negyedik randitól kezdve egyre unalmasabbak lettek a randik, mindig csak magához hívott fel filmet nézni, nem akart sehová se menni, pedig én nem feküdtem le vele 3-4 hétig. Gondoltam, biztos csak lusta. De nekem ez fura kevesebb, mint másfél hónap után. Ilyenkor sokkal érdeklődőbbek és gavallérabbak szoktak lenni a férfiak.

Az utolsó két alkalommal volt szex. Na, olyankor még annyira sem akart beszélgetni és szinte abszolút nem érdeklődött felőlem. Szex után 15 perccel már meg is akart tőlem szabadulni. Egyértelműen nem érdeklem, csak szexet akar. Nőnapon se köszöntött fel...

Én az utolsó találkozásunkkor eldöntöttem, hogy nem akarok tőle már az égvilágon semmit. Nem is írtam neki. Aztán ma rám írt több nap után, hogy átmehetnék ma este, ha nincs más dolgom...

Az a kérdésem, hogy ezek után szerintetek gáz lenne, ha nem élőben mondanám meg neki, hogy ne találkozzunk többet, hanem csak simán megírnám neki? Elvégre ő sem úgy tekint erre a dologra, mint egy kapcsolatra... Ti hogy látjátok?


2019. márc. 13. 16:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod ;)
2019. márc. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
1%
Egy hús-vér emberről beszélsz ha jól értem. Akkor ne legyél már ennyire nudli, hogy a szobád sarkából bepötyögöd neki. Való világ! Hahó! Az élet nem a telefonodon és a monitorodon zajlik. Az élő interakciók formálják a jellemet.
2019. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez tökéletes alkalom arra, hogy egyszerűen csak ne keresd őt tovább. Amennyiben ír, akkor pedig elköszönsz. Nem kell ehhez talákozni. Fölösleges.
2019. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%
nem muszáj. Nem feccelnék még abba is energiát ilyennél, nekem ehhez nincs már türelmem hpgy ilyenkor udvariaskodjak
2019. márc. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Kedves második, itt nem arról van szó, hogy nem merném neki élőben megmondani, hanem arról, hogy vajon lenne-e értelme időt pazarolni erre, ha szemmel láthatóan tesz rám? Szerintem tök kínos lenne.

2019. márc. 13. 16:51
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Hú, én is voltam ilyen helyzetben :(

Nem kell élőben semmit mondani, ha ír vmit , ne válaszolj.

Gyorsan abbahagyja a keresést, hidd el, nem lesz kitartó :(

2019. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
94%
Nyugodtan megírhatod neki, de nem kell megmagyarázni, nem hiszem, hogy kúlönösebben érdekelné. Most is csak szexelni szeretne veled. Jobban is teszed, ha lezárod, ha meg elkezd irogatni, hogy igy meg úgy tetszel neki, blabla... ne is figyelj oda, csak egó.
2019. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%
Akkor miért is nulla %-os a válaszom? Mert hogy személyesen mondanám meg neki hogy ennyi volt? Annyira gyerekek vagytok! Intelligencia... ha valaki már többször belém élvezett, még ha pöts is a srác, akkor az a minimum hogy útbaigazítom. Aztán ti vagytok a nagy és okos, intelligens nők..."nem írok neki, majd észreveszi..." gratulálok. Talán előtte nem kellene lefeküdni ilyen ultra balfsz gyerekekkel. Na, oké, ma is tanultam valamit a női gondolkozásról. A normális értékrendű és lelki világú nőknek ez a viselkedés nem inge, minden tiszteletem az ővéké.
2019. márc. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
92%
A fentiek fényében még válaszra sem méltatnám. Majd előszedi a következő jelöltjét, ha dugni akar, úgyis csak erre ment ki.
2019. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Hú, valaki itt nagyon frusztrált... :D Persze, ha egy férfi felszívódik szex után és még csak arra sem veszi a fáradságot, hogy egy üzenetet írjon a csajnak, hogy "bocsi, ennyi volt", az úgy teljesen oké. (Rengeteg ilyen sztorit hallok) De ha én nem akarom az időmet rá szánni, akkor unintelligens, nem normális lelkivilágú vagyok? :D
2019. márc. 13. 17:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!